W dniu 7 października drużyna grupy H Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock rozegrała turniej piłkarskiej ligi powiatowej w Jabłonnie. Drużyna była mocno zmotywowana ,a udział w turnieju był dla chłopców nagrodą za wysoką frekwencje i zaangażowanie na treningach. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem z drużyną Gigant Smile- 0:0. Trzeba zaznaczyć, iż w tym spotkaniu powinniśmy prowadzić 1:0 ,ale doskonałej sytuacji nie wykorzystał Dawid Wołoszyn będąc z bramkarzem z Legionowa sam na sam. W drugim spotkaniu nasz zespół podejmował AP 11 Legionowo. W danym pojedynku prowadziliśmy po bramce Krzysztofa Borkowskiego 1:0. Nasz obrońca uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę ,a bramkarz rywali nie dosięgnął futbolówki. W końcówce nasza obrona nie upilnowała napastnika zespołu z Legionowa i mecz zakończył się remisem 1:1. W kolejnym spotkaniu grupa H podejmowała zespół AMP GOOL Stanisławów. Mimo świetnych sytuacji Krzysztofa Borkowskiego i Arkadiusza Trzonkowskiego , zawodnicy ze Stanisławowa zdobyli bramki po rzucie karnym i jednym z kontrataków. Ostateczny rezultat 2:0 dla zespołu ze Stanisławowa Pierwszego. W ostatnim spotkaniu grupowym młodzi zawodnicy z Serocka zremisowali z Wisłą Jabłonna 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Dawidczyk. Turniej zakończyliśmy bilansem 2 zdobyte i 4 stracone bramki. Dany turniej pokazał ,że dalej musimy pracować nad skutecznością pod bramką przeciwnika i utrzymywać większą koncentrację w obronie. Jednakże z turnieju w Jabłonnie możemy wyciągnąć jako drużyna kilka pozytywów jak i wniosków na przyszłe turnieje piłkarskie.

Szczegółowe wyniki turnieju:

AP Sokół Serock gr.H- Gigant Smile- 0:0

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Legionowo- 1:1

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów- 0:2

AP Sokół Serock gr.H- Wisła Jabłonna- 1:1

Strzelcy bramek- 1 bramka- Krzysztof Borkowski oraz Michał Dawidczyk.

Skład drużyny- Ksawery Michowski, Mateusz Druchniak, Krzysztof Borkowski, Michał Dawidczyk, Dawid Wołoszyn, Arkadiusz Trzonkowski, Wiktor Piotrowski, NIkodem Dybcio oraz Maks Tyczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *