Kolejny turniej Powiatowej Ligi Piłkarskiej w wydaniu halowym odbyl się na hali w Wieliszewie, tym razem rywalizowało 5 drużyn z terenu powiatu legionowskiego. Zawodnicy grupy B zostali podzieleni na dwa zespoły rozgrywając mecze z Wisłą Jabłonna, FDA Wieliszew I i FDA Wieliszew II oraz między sobą.

Nasze drużyny grały z dużym zaangażowaniem przez cały turniej, małe zastrzeżenia można mieć tylko do ostatniego meczu z FDA I, kiedy to wysoko przegraliśmy. Nałożone założenia były relizowane, szczególnie dobrze wygladąło to w naszej streefie podbramkowej i strefie środkowej gdzie graliśmy piłką utrzymując się przy niej. Gra była szeroko otwierana od własnej bramki, ale nie wszyscy zawodnicy o tym jeszcze pamietają, żeby natchmaist po odzyskaniu piłki ustawić się szeroko. Cieszy postawa drużyny, jeżeli chodzi o kulturę zachowania i cechy mentalne, nie było rozpraszania się na dyskusjach, komentarzach czy sędziowaniu, oby tak dalej. Największym problemem było wykorzystywanie sytuacji pod bramką przeciwnika i strzelanie bramek, a sytuacji było bez liku. Brakowało spokoju i opanowania a  niekiedy umiejętności technicznych, żeby strzelić kilka bramek i wygrać jakieś mecze. Wszystkie mecze zostały wybiegane do końca co powinno procentować w przygotowaniu typowo motorycznym w przyszłości.

 Grupa B PLP Wieliszew

Sokół Osir Serock B I-FDA II 0:0

Sokół Osir Serock B I-Wisła 0:1

Sokół Osir Serock B I -Sokół Osir Serock B II 0:3

Sokół Osir Serock B I-FDA I 0:7

 

Sokół Osir Serock B II-FDA I 0:2

Sokół Osir Serock B II-FDA II 0:2

Sokół Osir Serock B II-Sokół Osir Serock B I

Sokół Osir Serock B II-Wisła 2:2

 

Bramki: Rozkosz-2, Kowalewski, Kryśkiewicz, samobój

 

Skład drużyna I: Składanek, Dudkowski, Zakrzewska, Ostrowski, Rydzewski, Przybyszewski, Ślęzak

Skład drużyna II: Raczkowski, Kowalewski, Winnicki, Bentkowski, Wdowiak, Rozkosz, Mendyk, Kryśkiewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *