Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze w pierwszym turnieju ligi powiatowej rozegranym na powietrzu.Zagrały dwie drużyny zasilone przez zawodników grupy A,wszyscy zawodnicy zagrali w zbliżonym wymiarze czasu.Każdy zawodnik dostał szansę na pokazanie się i zweryfikowanie tego czego uczy sie treningach.Gra wyglądała naprawdę dobrze,cele meczowe były realizowane i wyniki meczów też były zadawalające.Największym problemem była komunikacja na boisku,brakowało podpowiadania ułatwiającego grę.Momentami zabrakło także koncentracji,co jest najważniejszym elememtem dobrej gry,szczególnie w obronie.Nasze drużyny grały piłką i utrzymywała sie przy niej długimi okresami bez wybijania,wyróżniało to nas pozytywnie na tle przeciwników.

 

Sokół I-Wisła Jabłonna 7:0

Sokół I-Żbik Nasielsk 0:0

Sokół I-Sokół II 1:2

 

Sokół II-Żbik Nasielsk 0:3

Sokół II-Wisła Jabłonna 3:2

Sokół II-Sokół I 2:1

Sokół I:Zyskowski,Stępień,Małkiewicz,Malanowski,Rozkosz,Kowalewski,Ślęzak,Rydzewski

Sokoł II-Składanek,Ostrowski,Kaczmarczyk,Dudkowski,Kryśkiewicz,Winnicki,Przybyszewski,Wdowiak,Kurcz

Bramki:Rozkosz-3,Kryśkiewicz-3,Malanowski-3,Kurcz-2,Rydzewski,Samobój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *