Olimpia Warszawa Sokół Serock 02a

Przy drobnym deszczu rozegraliśmy pierwszy mecz rundy wiosennej ligi okręgowej. Przeciwnikiem była Olimpia Warszawa grająca w zeszłym sezonie w IV lidze.

Gwizdek sędziego i zaczynamy.

I zaczyna się dziać. 1’ – Patryk Kalinowski obija poprzeczkę bramki gospodarzy. 3’ po ładnym wykopie Michała Durzyńskiego piłkę przejmuje ponownie Patryk i mocnym strzałem zmusza bramkarza Olimpii do interwencji. Gra jest pod naszą kontrolą. W 16’ sędzia dyktuje rzut karny dla Olimpii, można powiedzieć że z kapelusza. Na wysokości zadania staną Misiek, świetnie wyczuwając intencje strzelca. Rzut w prawą stronę i nie tracimy bramki. 24’ przynosi kolejną dogodną sytuację. Po rzucie z autu i delikatnym zamieszaniu pod bramką gospodarzy, Messi oddaje strzał, jednak miejsca jest za mało aby precyzyjnie umieścić piłkę w siatce. 32’ po faulu na naszym zawodniku Krzysiek Szymański bardzo dobrze dorzuca piłkę w szesnastkę. Rafał Choszcz uderza głową jednak wysoko ponad bramką. W końcówce pierwszej połowy Messi dośrodkowuje na dobrze ustawionego Grześka Oktabę, ten jednak głową obok bramki.

W drugiej połowie przyjęliśmy styl Olimpii, mało efektowny i skuteczny. Dużo gry w środku pola i wykopywania piłki do przodu. Obie drużyny miały swoje sytuacje i obie ich nie wykorzystywały. W 57’ Patryk Kalinowski podaje piłkę do Marcina Stańczaka, a ten minimalnie się z nią mija. W 58’ swojej okazji nie wykorzystuje Patryk Olszewski ocierając poprzeczkę. Zbliża się końcówka meczu. I JEST! MAMY TO! GOOOOOL!!! W 88’ Bartek Szydłowski pięknym strzałem umieszcza piłkę w siatce gospodarzy. Na boisku coraz bardziej nerwowo. Sędzia często sięga po żółty kartonik, ale nawet doliczone 5 min. nie zmienia wyniku meczu. Z Górczewskiej wywozimy 3 punkty.

Więcej zdjęć w galerii

 

Olimpia Warszawa – Sokół Serock 0:1

 

Bramki:

88’ Bartosz Szydłowski

 

{youtube}HSJAZb6Fc24{/youtube} 

 

Drużyna wystąpiła w składzie:

 1. Michał Durzyński
 2. Adrian Koza
 3. Paweł Badenko
 4. Krzysztof Szymański
 5. Daniel Głowacki
 6. Marcin Stańczak (90’+1’)
 7. Bartosz Szydłowski
 8. Rafał Choszcz
 9. Grzegorz Oktaba (90’)
 10. Patryk Kalinowski (86’)
 11. Patryk Olszewski (90’+2’)

Rezerwowi:

 1. Piotr Malinowski
 2. Rafał Świerczyński
 3. Paweł Calak (90’+1’)
 4. Tomasz Lipski (90’)
 5. Mariusz Wiśniewski (90’+2’)
 6. Maciej Karpik (86’)
 7. Jakub Dytyniak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *