Zamknij
Zamknij
Zamknij

Udany turniej w Wieliszewie- 24.09.2017r.

W dniu 24.09.2017 r. drużyna Akademii Piłkarskiej grupy H wzięła udział turnieju ligi powiatowej w Wieliszewie. Rywalizowaliśmy w trudnej grupie ,gdzie po pierwszych mniej udanych spotkaniach z AP 11 Legionowo oraz ze Żbikiem Nasielsk ,nasz zespoł powoli rozkręcał się i zaczął grać bardzo efektownie. W spotkaniu z AMP GOOL Legionowo wygraliśmy 2:0 ,a z Gigant Smile Legionowo 3:1. Duża w tym zasługa duetu zawodników ofensywnych Jakub Stańczak-Dawid Wołoszyn ,którzy co i raz wpisywali się na listę strzelców naszego zespołu. Bardzo dobrze grała para obrońców Arkadiusz Trzonkowski oraz Dawid Tyczyński. W bramce świetnie spisywał się Tomasz Marcinkowski. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie co dało nam awans do fazy play-off z drużynami z 3-cich miejsc z pozostałych grup. W danej fazie zagraliśmy bardzo zdyscyplinowani taktycznie (zarówno w obronie jak i w ataku). Trzeba podkreślić ,iż w ostatnim meczu piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Dawid Wołoszyn. Był to turniej ,który pokazał ,że w naszej młodej drużynie są jeszcze głębokie rezerwy do gry efektowniej ,a co ważne efektywnej. Drużyna Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock grupy H zajęła 6 miejsce na 16 rywalizujących zespołów.

Szczegółowe wyniki turnieju:

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Legionowo- 0:4

AP Sokół Serock gr.H- Gigant Smile Legionowo- 3:1

AP Sokół Serock gr.H- Żbik Nasielsk- 1:2

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Legionowo- 2:0

AP Sokół Serock gr.H- AMP GOOL Stanisławów- 1:0

AP Sokół Serock gr. H- Legionovia Legionowo- 2:1

Strzelcy bramek: 3 bramki- Jakub Stańczak, 2 bramki- Arkadiusz Trzonkowski, Dawid Wołoszyn, 1 bramka- samobójcza rywali.

Skład grupy H- Tomasz Marcinkowski, Paweł Zimolużyński, Olaf Tyczyński, Dawid Tyczyński, Dawid Wołoszyn, Jakub Stańczak, Arkadiusz Trzonkowski, Krzysztof Borkowski, Mateusz Druchniak,Wiktor Piotrowski, Michał Dawidczyk oraz Nikodem Dybcio.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy