KS SOKÓŁ II SEROCK – MAZUR II RADZYMIN  3 – 6 (1-4)

W sobotę 8 czerwca rezerwy Sokoła podejmowały Drużynę z Radzymina.

W pierwszej połowie spotkania przewagę miała drużyna Mazura, która dłużej utrzymywała się przy piłce i stworzyła sobie kilka doskonałych sytuacji bramkowych. W 15 minucie Radzymin wyszedł na prowadzenie. Bramkę samobójczą na 0-1 strzelił zawodnik z Serocka. W 20 minucie było już 0-2 po szybkim rozegraniu rzutu wolnego w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik gości, który pokonał bramkarza Serocka. Kolejne bramki dla Radzymina padły w 35 i 42 minucie z rzutów karnych. Sokół zdobył bramkę na 1-4 w 44 minucie a strzelcem był Szymon Darkowski , który przelobował z rzutu wolnego bramkarza gości. Do przerwy Sokół II przegrywał 1-4.

Druga część spotkania wyglądał już lepiej w wykonaniu Serocka. Sokół stwarzał sobie sytuacje bramkowe ale często brakowało spokoju w wykończeniu akcji. W 50 minucie kolejną bramkę zdobył Mazur. Kilka minut później było 2-5 rzut karny wykorzystał Patryk Serafin. Radzymin swojego 6 gola zdobył w 80 minucie z rzutu wolnego a wynik na 3-6 ustalił Rafał Kwaśniak, który po asyście Jeremiego Michalaka, pokonał bramkarza gości .

Ostatnie spotkanie rundy rewanżowej Sokół II rozegra w niedzielę 16 czerwca w Kobyłce.

Sokół wystąpił w składzie: Łukasz Kardynał, Michał Jędrysiak, Patryk Tyka, Adrian Groszkiewicz, Patryk Serafin, Dominik Szymanik, Kacper Sitek, Szymon Darkowski, Jakub Cegiełka, Jeremi Michalak, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Dominik Fijołek.