WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO- WYBORCZE KS SOKÓŁ OSiR SEROCK.

W dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 19.00 w Sali Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Klubu Sportowego Sokół OSiR Serock. 

Resized_20171215_211328.jpeg

W pierwszej części zabrania  – prezes klubu Artur Borkowski przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu za lata obejmujące mijającą kadencję Zarządu.

W dalszej częsci po przedstawieniu przez Komisję Rewizyjną  sprawozdania  z działalności finansowej Klubu, zostało udzielone absolutorium dla ustepujacego Zarządu Klubu.

Następnie odbyła się dyskusja programowa nad dalszą działalnoscia Klubu, kierunkami rozwoju oraz głównymi zadaniami jakie bąda stały przed nowym Zarządem.

Członkowie Walnego Zebrania postanowil, że skład nowego  Zarządu Klubu zostanie zwiększony do 9 osób Uchwała 2/2017.  Resized_20171215_211323.jpeg

W dalszej czesci zebrania przystapiono do wyboryu nowych władz Klubu, w wyniku którego wyłoniono nowy Zarząd klubu na najbliższa kadencję – Uchwała 4/2017 , w składzie:

1. Borkowski Artur                –   Prezes 

2. Wierzbowski Leszek       –   Wiceprezes 

3. Śledziewski Mariusz       –   Sekretarz

4. Śledziewski Dariusz       –   Skarbnik

5. Mulik Piotr

6. Rosiński Mariusz

7. Świerkot sebastian

8. Tomaszewski Sylwester

9. Wieczorek Antoni

Wyłoniono również Komisję Rewizyjną – Uchwała 5/2017,  w składzie:

1. Siemiński Arkadiusz

2. Stępień Piotr

3. Szambelan Sylwester

Nowo wybranemu zarządowi Klubu Życzymy Wytrwałości  i samych Sukcesów w kierowaniu Naszym Klubem.

Po zakończeniu obrad wszyscy obecni członkowie Klubu przełamalisię opłatnkiem składając sobie wzajemnie Świąteczno Noworoczne Życzenia. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *