21 grudnia młodzi członkowie Akademii wraz z rodzinami, zawodnicy Legia Soccer Schools jak i wszystkich drużyn seniorskich, działacze oraz sympatycy Sokoła spotkali się na dorocznym spotkaniu opłatkowym w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku. 

9

Spotkanie odbyło się już trzeci rok z rzędu i na stałe wpisało się w klubowy kalendarz wydarzeń. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się również burmistrz Miasta i Gminy Serock i dotychczasowy prezes KS Sokół, Artur Borkowski, przewodniczący Rady Miejskiej, Mariusz Rosiński, oraz nowowybrany prezes KS Sokół, Sebastian Świerkot, wraz z zarządem klubu w pełnym składzie.

2

 DSC4641

3

To podniosłe wydarzenie rozpoczął krótki koncert kolęd w wykonaniu Kasi i Oli, uczennic szkoły podstawowej w Serocku, które na co dzień szlifują swój talent pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. Swoich wokalnych sił spróbowali również członkowie zarządu Sokoła, odśpiewując wraz z zebranymi gośćmi tradycyjną kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Z racji zbliżającego się końca roku spotkanie było również dobrym momentem na podsumowanie kolejnego roku istnienia klubu, szczególnego ze względu na uroczyście obchodzone 65-lecie istnienia Sokoła Serock. Nie zabrakło oczywiście wzajemnej wymiany uprzejmości i życzeń podczas tradycyjnego łamania się opłatkiem, a cała sala rozpromieniła się świątecznym klimatem pełnym serdeczności i wzajemnej dobroci.

4

5

7

6

10

12

13

14

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczestniczyli w spotkaniu, zaś tym z Państwa, którzy z różnych powodów nie mogli być z nami, w imieniu zarządu KS Sokół Serock jeszcze raz składamy życzenia zdrowych, pogodnych i przepełnionych radością świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego 2019 roku pełnego sukcesów zarówno na boisku, jak i w życiu prywatnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *