W sobotę 13.01.2018 r. drużyna AP Sokół Serock gr. D rozegrała grę kontrolną z zespołem Bugu Wyszków rocznik 2008/09 gr. B. Mecz odbył się w hali w Dzierżeninie w czasie 6 x 15 minut.

Mimo rozpoczęcia okresu ferii zimowych na mecz stawiło się 12 zawodników naszej drużyny. Mieliśmy za sobą jedynie 3 treningi w tym roku, więc bazowaliśmy na formie sprzed przerwy świątecznej. Celem meczu było sprawdzenie naszych umiejętności z trochę słabszym przeciwnikiem po roztrenowaniu, aby sprawdzić nasze możliwości po takim „martwym” okresie. Zawodnicy otrzymali oczywiście 2 cele bezpośrednie do realizacji w trakcie gry. Chłopcy wypadli znakomicie, a wynik 40:1 nie wymaga dodatkowego komentarza. Od razu należy zaznaczyć, że drużyna rywali grała swój pierwszy mecz w życiu! Trzeba jednak uczciwie przyznać, że strzelić w meczu 40 goli tracąc przy tym tylko 1 nigdy nie jest łatwo. Z uwagi na poziom sportowy rywali, część goli padło po akcjach indywidualnych lub błędach przeciwnika, ale wiele bramek strzeliliśmy dzięki akcjom zespołowym i dostrzeganiu lepiej ustawionych partnerów. Mimo wysokiego wyniku, który utrzymywał się właściwie od kilkunastu minut gry do końca spotkania, chłopcy grali spokojnie i rozgrywali piłkę, nie myśląc wyłącznie o strzelaniu kolejnych goli. Staraliśmy się rozciągać grę i rozgrywać piłkę od własnej bramki. Skuteczność pod bramką rywali tym razem także nie zawodziła. Mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry, a wszyscy zawodnicy zasłużyli na najwyższą notę głównie dzięki dojrzałej grze zespołowej.
 
Sokół Serock – Bug Wyszków 2008/09 gr. B 40:1
(1:1, 11:0, 8:0, 6:0, 5:0, 9:0).
 
Skład Sokoła:
Kuba Broniszewski – Aleks Osmólski, Oskar Kurowski, Kamil Szajda, Szymon Rydzewski, Krzyś Gajewski, Adam Wawrzyniak, Szymon Bogdański, Bartek Druchniak, Adrian Piekarzewski, Filip Młynkowski, Christian Moyles.
 
Gole:
Moyles 10, Młynkowski 8, Szajda 7, Piekarzewski 4, Gajewski 3, Rydzewski 3, Bogdański 2, Druchniak 2, Kurowski 1.
 
Asysty:
Młynkowski 5, Piekarzewski 4, Rydzewski 3, Moyles 1, Gajewski 1, Kurowski 1, Szajda 1, Bogdański 1. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *