Wigilia Akademii Piłkarskiej „SOKÓŁ” OSiR Serock – A.D. 2017.

W dniu 13.12.2016 r w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku, odbyła się wspólna Wigilia Klubowa dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej Sokół OSiR Serock, sekcji tenisa stołowego KS Sokół OSiR Serock oraz uczestników Piłkarskich Przedszkoli „Legia Soccer Schools” prowadzonych przez Nasz Klub.

kartka.jpg

Bardzo licznie zgromadzonych gości przywitał prezes Klubu Artur Borkowski składając Wszystkim w imieniu trenerów i Zarządu  najserdeczniejsze Życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2018.  

Nastepnie Zarząd Klubu wręczył symboliczne bombki, osobom i przedstawicielom Wszystkich Instytucji wspierających Nasz Klub w mijajacym roku 2017. 

 urząd.jpgOSiR.jpgPowiat.jpg

 legia.jpgmodern logistics.jpgnarvil.jpg

 koło wędkarski.jpgnafi .jpgwład.jpg

Świąteczną atmosferę wprowadziła zgromadzonych, Serocka grupa wokalna „KANTYCZKI” prowadzony przez Panią Monikę Misiurę  – wykonując cztery przepiękne kolędy, których w skupieniu i z zapartym tchem wysłuchali nawet najmłodsi uczestnicy imprezy.

W imieniu Klubu, bardzo dziękujemy „KANTYCZKOM” za bezinteresowne i niezapomniane  uatrakcyjnienie Naszego spotkania Wigilijnego.  

Po występie wszyscy uczestnicy przystapili do dzielenia sie opłatkiem i wzajemnej wymianie Świateczno – Noworocznych Życzeń, a  trenerzy zabawili się w Świętych Mikołajów wręczając swoim podopiecznym drobne upominki w postać pięknych ręcznie malowanych bombek  z logo Klubu przygotowanych specjalinie na tą okazję przez Zarząd Klubu i OSiR w Serocku.

Na koniec wysłaliśmy w Świat Wspólne Życzenia dla Wszystkich ludzi dobrej woli od zawodników, trenerów i zarządu KS Sokół Serock.

Bardzo cieszy frekwencja tego Wspólnego Wigilijnego spotkania, bo mino środka tygodnia Sala Widowiskową wypełnilismy po brzegi. Świadczy o tym, że był to dobrze przepracowany rok przez Naszą Klubową Wspólnotę ” Sokołów”.   

Bardzo Dziękujemy Wszystkim za obecność oraz otrzymane Życzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *