Zamknij
Zamknij
Zamknij

Wtorkowy trening na polu paintball-owym

paintball

We wtorek, 30 kwietnia, zamiast treningu, zawodnicy wraz z trenerem udali się do Woli Smolanej na trening „strzelecki”. Szczegóły w rozwinięciu.

W ostatnim czasie naszą drużynę zasiliło kilku nowych zawodników. W związku z tym zorganizowaliśmy trening w formie paintballu, aby wzmocnić integrację grupy. Pomysł przypadł do gustu młodym piłkarzom. Około 2 godzinna rozrywka przyniosła dużo emocji i uśmiechu oraz kilka siniaków. Chłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny 10-cio osobowe przez p. Piotra Plechawskiego – właściciela firmy paintballowej. Drużyna żółtych rywalizowała z czerwonymi, w kilku konkurencjach. W deatchmatchu, dwukrotnie lepsi byli żółci, podobnie jak przy zadaniu przechwytywania flag z pola gry. Czerwoni zrewanżowali się podczas chowania się przed przeciwnikiem w lesie. Z pewnością w przyszłości będziemy kontynuować różne działania integracyjne.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy