W poniedziałek 31.10.2017 r. w ramach naszego treningu rozegraliśmy mecz sparingowy ze starszymi kolegami z grupy C Akademii Sokoła. Mecz odbył się w niezbyt sprzyjającej pogodzie, przy 2 stopniach temperatury na plusie.

Zagraliśmy w czasie 4 x 16 minut gry. Na sparing stawiło się 14 zawodników, czyli prawie cała drużyna. Chłopcy zostali podzieleni na 2 grupy i każda rozegrała po dwie części gry. Każdy zawodnik rozegrał co najmniej 20 minut czystej gry. Założenia w grze obejmowały elementy realizowane podczas treningów. Nasza drużyna pokazała się w tym meczu z dobrej strony, chociaż były także elementy, które należy wciąż poprawiać. Wygraliśmy to spotkanie wynikiem 8:4. Siła naszej drużyny jest w mocnej kadrze całego zespołu, co po raz kolejny było widać na boisku. Mamy obecnie 16 zawodników w drużynie i każdy z nich daje zespołowi coś dobrego. W tym meczu wyraźnie było widać mądrość przysłowia, że drużyna jest tak silna jak silna jest ławka rezerwowych. W naszym zespole nie ma typowych rezerwowych, a wszyscy zawodnicy są na podobnym poziomie. Dlatego niezależnie od dokonywanych zmian jakość naszej gry jest podobna. Właśnie dzięki temu atutowi nasza drużyna pokonała grupę C. Gdy rywale grali w silniejszym składzie mecz był wyrównany, a te części meczu (1 i 3 kwarta) kończyły się remisem 2:2 oraz wygraną rywali 2:1. W pozostałych dwóch częściach gry (2 i 4 kwarta) kontrolowaliśmy grę i wygraliśmy je zasłużenie 2:0 i 3:0. Dzięki tej stabilności i jakości w grze widać duży potencjał grupy. Warto jeszcze dodać, że w tym meczu każdy zawodnik walczył i starał się dawać z siebie wszystko co najlepsze, za co należą się chłopcom duże brawa. 

31.10.2017 r. (poniedziałek), godz. 18.00, boisko Orlik w Serocku

AP Sokół gr. D – AP Sokół gr. C  8:4

Czas trwania 4 x 16 minut (2:2, 2:0, 1:2, 3:0)

 

Skład Sokoła D

I grupa: Kuba Broniszewski – Kamil Szajda, Aleks Osmólski, Kacper Grochowski, Patryk Brejnak, Szymon Rydzewski, Rafał Dudkowski.

II grupa: Kuba Broniszewski – Szymon Bogdański, Mati Brandebura, Christian Moyles, Krzyś Gajewski, Michał Błażkowski, Adam Wawrzyniak, Filip Młynkowski.

 

Gole i asysty: 

13′ Rydzewski (as. Szajda), 14′ Dudkowski (as. Rydzewski), 26′ Gajewski (as. Wawrzyniak), 28′ Wawrzyniak (as. Gajewski), 40′ Grochowski (as. Brejnak), 50′ Moyles (bez as.), 51′ Błażkowski (bez as.), 57′ Młynkowski (bez as.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *