W sobotę rozegraliśmy mecz w ramach przedostatniej kolejki ligi trampkarzy,naszym przeciwnikiem był lider naszej grupy Legion Warszawa.Spotkanie odbyło się na  wyjeździe na boisku Poloneza,był to ważny mecz dla gospodarzy,ponieważ wygrywając zapewniali sobie awans do wyższej ligi.Mecz zaczął sie od szybkiej straty bramki ale gra w pierwszej połowie mimo wyniku 1:3 układała sie całkiem dobrze.Chłopcy grali bardzo dużo piłką realizując założenia meczowe,największym problemem bylo utrzymanie piłki w strefie środkowej i przeniesenie akcji pod bramkę przeciwnika.W drugiej połowie gra wyglądała dobrze do 55 minuty a potem niestety piłkarze przestali biegać i grać co skończyło sie stratą kilku bramek i wysoką dwucyfrową porażką.Zespół Legionu jest najlepszą drużyną w naszej grupie i zasłużenie awansował do I ligi okręgowej,dlatego nie jest wstydem nawet tak wysoka porażka.Przeciwnikom gratulujemy awansu!

Legion Warszawa-Sokół OSIR Serock 2002 12:3(3:1)

Skład:Fijołek-Jędrysiak,Olszewski,Sperczyński,Ćwik-Michalak,Ostoja,Świderski,Romanik,Warowny-Szymanik grali jeszcze Suszczyński,Zachmacz,Szymański

Bramki:Świderski,Szymanik,Sperczyński