Mecz z Vulcanem zakończył się wysokim zwycięstwem naszych Sokołów. Rozegrany w deszczowy dzień i o wczesnej godzinie nie ściągnął zbyt wielu kibiców. A było co oglądać.

Dzisiejszy mecz na prośbę gości dedykujemy Błażejowi. Błażej jest zawodnikiem Józefovii i uległ wypadkowi.

14680965 2061109244115368 4715959630747964105 o

Po ostatnim meczu, gdzie straciliśmy bramkę w ostatniej minucie w drużynie pełna mobilizacja. Już w pierwszych minutach meczu stwarzamy sobie dogodne sytuacje bramkowe. Pierwsza zakończona golem w 4’ przez Krzysztofa Szymańskiego po rzucie rożnym Patryka Kalinowskiego. Dobre otwarcie meczu. Kolejne minuty należą do Sokoła. Swoich sytuacji nie wykorzystują Patryk, Krzysiek, Rafał Choszcz. Ale bramka wisi w powietrzu. I tak się dzieje. Po niepewnej interwencji bramkarza Vulcanu piłkę w siatce umieszcza Adam Zych (a. Patryk Kalinowski). Do szatni schodzimy z korzystnym wynikiem 2:0.

W drugiej połowie nasza drużyna odrobinę stanęła. I niestety w 54’ bramkę kontaktową zdobywa Vulcan. Na tablicy 2:1. Na szczęście kolejny gol pada dla nas. Adrian Koza świetnie wypuszcza Patryka a ten pewnie kieruje futbolówkę w bramkę. I już kilka minut później (65’) faul na Patryku w polu karnym. Do wykonania podchodzi sam faulowany i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości. 4:1. Vulcan jeszcze próbuje, ale nic to nie daje. W 71’ pada bramka podwyższająca wynik na 5:1. Po doskonałym dośrodkowaniu Bartka Szydłowskiego Patryk mocnym uderzeniem głową strzela trzecią bramkę w meczu. Worek się rozpruł. Szósta bramka pada w 86’. Mariusz Wiśniewski wykonuje rzut wolny a piłkę w bramce umieszcza głową Bartosz Szydłowski. Wynik meczu w 90’ ustalają zmiennicy. Maciej Stalmach podaje piłkę Tomkowi Lipskiemu a ten silnym strzałem z 16 metra nie pudłuje.

Wynik meczu 7:1.

Brawo Sokoły!!!

Już w najbliższy czwartek derby powiatu: Legionovia II – Sokół Serock. Gramy w Legionowie o 20.00.

Pod okiem trenera Arkadiusza Siemińskiego drużyna Sokół Serock mecz rozegrała w składzie:

Michał Durzyński
Adrian Koza
Bartosz Szydłowski
Krzysztof Szymański
Daniel Głowacki
Sylwester Szambelan
Paweł Calak
Rafał Choszcz
Marcin Stańczak
Adam Zych
Patryk Kalinowski
Do dyspozycji trenera pozostali:

Krzysztof Mikosza
Tomasz Lipski
Mariusz Wiśniewski
Maciej Stalmach
Konrad Brodnicki
Patryk Tyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *