LEGIONOVIA II LEGIONOWO – KS SOKÓŁ SEROCK  1 – 7 (0-4)

W środę 12 czerwca Sokół rozegrał ostatnie spotkanie rundy rewanżowej, przeciwnikiem była drużyna rezerw Legionovii.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny z Serocka, już w 9 minucie bramkę na 0-1 zdobył Błażej Cichmiński ,któremu asystował Rafał Choszcz. Kolejna bramka dla Serocka padła w 17 minucie a bramkarza gospodarzy pokonał Sylwester Szambelan po asyście Artura Rawy. Minutę później było już 0-3, tym razem bramkę strzelił Michał Czarnecki, który wykorzystał błąd bramkarza Legionowa. W 36 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Michał Czarnecki, który po podaniu od Rawy znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Do przerwy Sokół prowadził czterema bramkami a sama gra zawodników z Serocka wyglądała bardzo dobrze.

Po przerwie bramkę w 49 minucie zdobyli gospodarze, po akcji lewą stroną boiska. Było to jedyne trafienie Legionovii. W 55 minucie kolejną bramkę zdobył Sokół. Tym razem gola zdobył Artur Rawa, który wykorzystał kolejny błąd bramkarz Legionowa. Sokół zdobył jeszcze dwie bramki w 72 i 78 minucie. Bramkę na 1-6 zdobył Szymon Darkowski po asyście Michała Czarneckiego a wynik na 1-7 ustalił Sylwester Szambelan, któremu asystował strzelec poprzedniej bramki. Sokół w tym meczu wyglądał dużo lepiej od zespołu Legionovii i zasłużenie wygrał tak wysokim wynikiem.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Tomasz Lipski, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, , Stanisław Ławczewicz-Musialik, Krystian Szambelan, Rafał Choszcz, Daniel Głowacki, Michał Czarnecki, Sylwester Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Paweł Calak , Szymon Darkowski, Mariusz Wiśniewski, Adrian Koza .