DSC_8625.JPG

W piatek 22 czerwca 2018 r. oficjalnie zakończyliśmy kolejny sezon Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ OSiR Serock. Impreza odbyła się tym razem na boisku w Jadwisinie.

Na wstępie  Prezes Klubu Artur Borkowski podziękował wszystkim uczestnikom, za kolejny rok Naszej Wspólnej piłkarskiej przygody i podsumował mijający sezon.

Był to rok bardzo pracowity – pełen różnych wyzwań, zbierania doświadczeń  i ciężkiej, ale też owocnej pracy. Świadczą o tym znaczące postępy boiskowe oraz wyniki przeprowadzonych cyklicznie testów sprawności.

Każdy Nasz podopieczny otrzymał kolejną INDYWIDUALNĄ PIŁKARSKĄ KARTĘ  – SOKOLIKA przedstawiającą poziom jego aktualnych umiejętności oraz dyplom okolicznościowy z podziekowaniem za zaangażowanie.   

Było to rokpełen radości po zwycięstwach oraz smutku po „cennych” i wartościowych porażkach, ale co najważniejsze był to okres pełen dobrej, zdrowej, sportowej zabawy. Każdy zawodnik zrobił kolejny krok do realizacji swoich marzeń. Krok tak duży jak systematyczność, zaangażowanie i chęć własnego rozwoju.

Tradycyjnie zostały wręczone wyróżnienia dla najlepiej pracujących w tym sezonie zawodników Akademii.

Z każdej druży zostało wyrłonionych po 3 zawodników, którzy utworzyli elitarną grupę:

TOP 25  – 2018  – Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ Serock.

DSC_8710.JPG

Każdy wyróżniony zawodników otrzymał pokażny puchar z okolicznościowym dyplomem oraz dowolnie wybrany gadżet klubowy.

Poniżej LAUREACI  – TOP 25 – 2018 – AP SOKÓŁ SEROCK 

Jeż -A.pngKujawa-A.pngStalmach -A.pngRozkosz-B.pngSkładanek -B.pngStępień -B.pngPłoński-C.pngSzymańczyk Krzysztof-C.pngTopolski-C.pngBrejnak -D.pngGajewski -D.pngRydzewski Szymon-D.pngSzajda -D.pngJędrzejewski -E.pngMerda -E.pngPrzybyszewski Grzegorz-E.pngDudek Jakub-F.pngKrzyczkowski-F.pngRempalski -F.pngKrawczyk -G.pngRosłon -G.pngŚledziewski -G.pngH Borkowski Krzyś.pngKanigowski -H.pngWołoszyn-H.png

Kolejnym punktem programu była seria turniejów piłkarskich losowo wyłonionych zespołów.

Odbyły się cztery turnieje w 4 kategoriach:

  1. Grupy A, B, C      –  4 zespoły     
  2. Grupy D, E, F      –  4 zespoły    
  3. Grupy G, H, I       –  4 zespoły   
  4. Rodzice i trenerzy  – 2   zespoły 

Składy drużyn wyłoniono w drodze losowania, a kapitanami poszczególnych ekip byli zawodnicy z TOP 25 – sezonu 2017/2018.

DSC_8769.JPG

DSC_8808.JPG

Równocześnie z tym widowiskiem toczyło się ” Zażarte grillowanie i ogniskowanie” dla wszystkich obecnych uczestników.

Obecny sezon piłkarski w Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ OSiR Serock uważam za zamknięty. Czas na zasłużony odpoczynek i „ładowanie akumulatorów”.

Spotykamy się po krótkich wakacjach  z nastawieniem , że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy !  Do treningów wracamy już w sierpniu !

 

Ze sportowym pozdrowieniem.

Trener Koordynator KS SOKÓŁ Serock

Mariusz Śledziewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *