Na każdych zajęciach – treningu czy meczu – zawodnicy gr. D zbierają punkty za obecności, wykonywane ćwiczenia czy postawę meczową. Zawodnicy z najlepszą punktacją są nagradzani każdego miesiąca. Zdobywane puchary lub inne nagrody trafiają w ręce tych, którzy trenowali najbardziej solidnie.

W miesiącach wrzesień-październik 2017 r. chłopcy rywalizowali o kilka bardzo cennych nagród: 2 zdobyte przez drużynę puchary (za turniej w sierpniu oraz za jesienną edycję Ligi Powiatowej), 2 nowe piłki Adidasa, gadżety sportowe oraz ciasteczka. Za wspomniane 2 miesiące nagrodzonych zostało 7 pierwszych zawodników. Począwszy od najlepszego każdy miał prawo wyboru jednej z 7 nagród. W najbliższym czasie rozpocznie się zimowa edycja Ligi Powiatowej i będzie kolejny puchar do zdobycia, na co szansę ma każdy z chłopców! Warto regularnie trenować, starać się i przykładać na zajęciach, bo kolejne nagrody czekają.

Punktacja za okres wrzesień-październik, zgodnie z kolejnością:

1. Patryk Brejnak – 94 pkt.

2. Christian Moyles – 90 pkt.

3. Bartek Druchniak – 85 pkt.

4. Szymon Bogdański – 84 pkt.

5. Kamil Szajda – 83 pkt.

6. Kacper Grochowski – 82 pkt.

7. Adrian Piekarzewski – 80 pkt.

8. Kuba Broniszewski – 77 pkt.

9. Adam Wawrzyniak – 75 pkt.

10. Szymon Rydzewski – 74 pkt.

11. Michał Błażkowski – 72 pkt.

12. Filip Młynkowski – 71 pkt.

13. Krzyś Gajewski – 70 pkt.

14. Aleks Osmólski – 68 pkt.

15. Mati Brandebura – 62 pkt.

16. Rafał Dudkowski – 22 pkt. (trenuje od 17.10.2017).

Chłopcy mocno starali się na treningach, dlatego wielu zawodników uzyskało dużą liczbę punktów. Rafał Dudkowski niedawno dołączył do grupy, Krzyś Gajewski miał kontuzję wykluczającą go z treningów przez blisko miesiąc, a Szymon Rydzewski nie był obecny na części treningów przez chorobę. Gdyby nie te nieobecności chłopcy na pewno mieli szansę na walkę o czołowe miejsca w grupie. W przypadku nieobecności, których nie można odrobić na treningu z inną grupą, będziemy starali się dać chłopcom inną możliwość odrobienia choć części punktów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *