W sobotę 07.10.2017 r. na boiskach w Jabłonnie odbył się 3. turniej jesiennej edycji Ligi Powiatowej. Tego turnieju w naszym wykonaniu nie będziemy wspominać z uśmiechem na ustach.

Rywalizowaliśmy ponownie z tymi pięcioma drużynami, co dwa tygodnie wcześniej w Wieliszewie. Na początku mieliśmy dwa teoretycznie najtrudniejsze mecze, które w pierwszych minutach układały się po naszej myśli, gdyż w obu wychodziliśmy na prowadzenie. Pierwsze spotkanie z Gigant Smile zaczęliśmy od dwóch szybkich bramek i prowadzenia 2:0, jednak ostatecznie tylko zremisowaliśmy 2:2. Drugi mecz, z Wisłą Jabłonna także rozpoczęliśmy od gola dla nas, jednak przegraliśmy go 1:2. Następnie gładko pokonaliśmy AP 11 Legionowo aż 6:0. Czwarty mecz z AMP Gool przegraliśmy 1:2 na własne życzenie, przez ogromną nieskuteczność. Stworzyliśmy sobie niezliczoną ilość sytuacji strzeleckich, a zdobyliśmy tylko jednego gola – i tak w szczęśliwy sposób. Rywale wyprowadzili dwa bardzo dobre kontrataki i dzięki temu zasłużenie wygrali. W ostatnim meczu z kolegami z grup E/F Sokoła odnieśliśmy bardzo szczęśliwe zwycięstwo 1:0 po bramce samobójczej i trzeba uczciwie przyznać, że remis byłby bardziej sprawiedliwy. Podsumowując występ chłopców z uwagi na postawione w danym turnieju cele trzeba powiedzieć, że ich realizacja była dostateczna. Stawiamy zawodnikom cele i zadania związane bezpośrednio z elementami, nad którymi obecnie pracujemy na treningach. Gra obronna zespołu nie była w tym przypadku przyczyną słabego występu. Naszą piętą achillesową była dla odmiany postawa w ofensywie i stosunkowo mała ilość zdobytych goli. Ocena gry obejmuje jednak wszystkie nauczane i poznane wcześniej piłkarskie elementy, dlatego postawę zespołu należało ocenić surowo. Małym pocieszeniem jest coraz lepiej wyglądająca gra defensywna. Stracone gole padały po błędach indywidualnych oraz kontratakach, a nie błędach w kryciu. Podczas kolejnego, ostatniego turnieju jesiennej edycji ligi postaramy się pokazać z dobrze nam znanej, lepszej strony.

Skład Sokoła D:

Kuba Broniszewski – Szymon Bogdański, Adrian Piekarzewski, Bartek Druchniak, Aleks Osmólski, Christian Moyles, Mateusz Brandebura, Patryk Brejnak, Michał Błażkowski, Szymon Rydzewski, Kamil Szajda, Kacper Grochowski, Adam Wawrzyniak.

 

Wyniki meczów:

Sokół D – Gigant Smile Legionowo 2:2

Gole: Brejnak, Grochowski

Asysta: Moyles

 

Sokół D – Wisła Jabłonna 1:2

Gol: Grochowski

Asysta: Błażkowski

 

Sokół D – AP 11 Legionowo 6:0

Gole: Błażkowski 2, Rydzewski 2, Grochowski 2

Asysty: Moyles 2, Wawrzyniak, Brandebura, Bogdański, Brejnak

 

Sokół D – AMP Gool Stanisławów 1:2

Gol: Grochowski

Asysty: brak

 

Sokół D – Sokół E/F 1:0

Gole: bramka samobójcza rywali

Asysty: brak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *