Drugi turniej zimowej edycji Ligi Powiatowej był ostatnim sprawdzianem naszej drużyny w 2017 roku. Zespół spisał się bardzo dobrze zajmując 1 i 4 miejsce na 7 drużyn!

Chłopcy zostali podzieleni na 2 drużyny, aby każdy mógł rozegrać wystarczającą ilość minut na boisku. Zawodnicy mieli jak najlepiej zaprezentować się w grze uwzględniając kilka ostatnio trenowanych elementów. Drużyna zagrała bardzo dobrze tracąc łącznie tylko 5 goli w 12 meczach, uwzględniając także mecz między sobą. Pierwszy zespół wygrał 5 z 6 meczów, odnotowując tylko jeden remis 1:1 tracąc gola na kilka sekund przed końcem meczu i był to jedyny stracony gol we wszystkich meczach. Drugi zespół również pokazał się z dobrej strony tracąc 4 gole w 6 meczach, ale zabrakło skuteczności pod bramką rywali. Dzięki tej postawie zdobyliśmy 1 i 4 miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju, co jest bardzo dobrym wynikiem. Cieszy to świetne zakończenie 2017 roku w wykonaniu całej drużyny.

Skład Sokoła I:

Szymon Rydzewski, Patryk Brejnak, Bartek Druchniak, Kacper Grochowski, Krzyś Gajewski, Adam Wawrzyniak.

Wyniki meczów (1 miejsce): 

Sokół I – Sokół E 3:0 (Gole: Gajewski 3, Asysty: Brejnak 1)

Sokół I – Sokół F 2:0 (Gole: Druchniak 2)

Sokół I – Sokół II 1:0 (Gol: Grochowski, Asysta: Brejnak)

Sokół I – Wisła Jabłonna 1:1 (Gol: Gajewski, Asysta: Brejnak)

Sokół I – AMP Gool 4:0 (Gole: Gajewski 2, Grochowski 2, Asysty: Brejnak 2, Grochowski 1)

Sokół I – Gigant Smile 2:0 (Gole: Gajewski 2)

 

Skład Sokoła II:

Kuba Broniszewski, Aleks Osmólski, Adrian Piekarzewski, Filip Młynkowski, Kamil Szajda, Christian Moyles, Rafał Dudkowski.

Wyniki meczów (4 miejsce): 

Sokół II – Sokół I 0:1

Sokół II – Sokół E 1:1 (Gol: Młynkowski, Asysta: Szajda)

Sokół II – Sokół F 0:0

Sokół II – Wisła Jabłonna 0:1

Sokół II – AMP Gool 1:0 (Gol: Szajda)

Sokół II – Gigant Smile 0:1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *