W ostatniej kolejce naszym przeciwnikem była drużyna Farmacji Warszawa plasująca się w tabeli za nami.Do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani,ponieważ Farmacja potrafiła wcześniej sprawiać niespodzianki z przeciwniakmi wyżej notowanymi w tabeli.W pierwszej połowie byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i graliśmy dobrze piłką ale na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1 tracąc gola po rzucie karnym podyktowanym po przypadkowym zagraniu ręką.W drugiej połowie przeważaliśmy ale gra wyglądała trochę słabiej,mimo to stworzyliśmy sporo dobrych sytuacji wykorzystując dwie,po których padły gole..W ostatniej akcji meczu przeciwnicy wywalczyli jeszcze rzut karny ale na szczęście dobrą interwencją popisał sie nasz bramkarz Grzegorz Bednarz i wynik meczu pozostał bez zmiany.Mecz wygraliśmy zasłużenie ale wynik powinien być trochę wyższy,ale nie bądźmy zbyt wymagający, wygrana zawsze cieszy a szczególnie na koniec sezonu.W rundzie wiosennej poprawiliśmy rezultat punktowy w stosunku do jesieni o 3 punkty,kończąc sezon z 23 oczkami na koncie na 10  miejscu.