KS SOKÓŁ SEROCK – PROMNIK ŁASKARZEW 4 – 2 (2 – 0)

W sobotę 30 marca Sokół podejmował u siebie drużynę z Łaskarzewa. Przed meczem Sokół miał punkt przewagi nad gośćmi i był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn.

Pierwsza część spotkania była lepsza w wykonaniu Sokoła, który dłużej utrzymywał się przy piłce i częściej dochodził do sytuacji bramkowych. W 24 minucie bramkę na 1-0 zdobył Sylwester Szambelan, który po doskonałym wznowieniu bramkarza Michała Durzyńskiego, w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gości. W 36 minucie po asyście Szymona Darkowskiego bramkę na 2-0 zdobył Krystian Szambelan, który strzałem w ,,okienko” nie dał szans bramkarzowi gości. Sokół na przerwę schodził z wynikiem 2-0.

Po przerwie gra była bardziej wyrównana. Obie drużyny dochodziły do sytuacji bramkowych ale brakowało skuteczności. Promnik zaczął grać dużo lepiej i w ostatnim kwadransie mocno przycisnął drużynę z Serocka. W 80 minucie Promnik strzelił bramkę kontaktową a dwie minuty później doprowadził do remisu. Ostatnie minuty należały jednak do Sokoła, który zdobył jeszcze 2 gole. W 84 minucie prostopadłe podanie Bartosza Szydłowskiego wykończył Artur Rawa, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4-2 ustalił Krystian Szambelan po asyście Adriana Kozy. Sokół następny mecz rozegra w Karczewie w niedzielę 7 kwietnia.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Adrian Koza, Błażej Cichmiński, Rafał Choszcz, Radosław Rosiński, Sylwester Szambelan, Daniel Głowacki, Szymon Darkowski, Krzysztof Szymański, Krystian Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Paweł Calak, Patryk Kalinowski, Bartosz Szydłowski, Mariusz Wiśniewski.