Pierwszy turniej Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego w nowym sezonie 2017/2018 rozegraliśmy w sobotę 09.09.2017 r. na boisku trawiastym w Jadwisinie. W turnieju wzięło udział 5 drużyn grających systemem każdy z każdym, dzięki czemu zagraliśmy 4 mecze w czasie 2 x 10 minut.

Naszymi przeciwnikami były drużyny: AMP Gool Stanisławów Pierwszy, Sokół Serock gr. E/F, Wisła Jabłonna oraz AP 11 Legionowo. Na turniej chłopcy dostali od trenera dwa zadanie taktyczne – jedno w obronie i jedno w ataku. Po małych korektach i podpowiedziach w pierwszych meczach ogólnie należy stwierdzić, że postawione zadania wykonywali bardzo dobrze. Świadczą o tym chociażby osiągnięte wyniki. Świetna postawa drużyny poskutkowała 1 miejscem w turnieju z korzystnym bilansem bramowym 19:3. Pierwszy turniej Ligi Powiatowej w tym sezonie należy udać za bardzo udany!

Skład Sokoła D:

Kuba Broniszewski – Adrian Piekarzewski, Bartek Druchniak, Szymon Rydzewski, Patryk Brejnak, Krzyś Gajewski, Kacper Grochowski, Szymon Bogdański, Adam Wawrzyniak, Christian Moyles, Filip Młynkowski.

 

Wyniki meczów:

Sokół D – AMP Gool Stanisławów Pierwszy 9:0

Gole: Grochowski 4, Gajewski 2, Moyles, Młynkowski, Brejnak 

Asysty: Rydzewski 3, Brejnak, Młynkowski, Bogdański

 

Sokół D – Sokół E/F 3:1

Gole: Grochowski 2, Wawrzyniak 

Asysty: brak

 

Sokół D – Wisła Jabłonna 2:1

Gole: Grochowski, Młynkowski  

Asysty: brak

 

Sokół D – AP 11 Legionowo 5:1

Gole: Rydzewski 2, Piekarzewski, Wawrzyniak, Młynkowski

Asysty: Moyles, Grochowski

 

Galeria zdjęć z turnieju

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *