62358725 733394623785912 8714886714037895168 n

W czwartek, 13 czerwca rozegraliśmy ostatnie spotkanie ligowe w tym sezonie. Naszym przeciwnikiem była drużyna Bobra Tłuszcz. Szczegóły w rozwinięciu.

Skład Sokoła: Ziemichód (Przybyszewski) – Kowalewski , Kujawka, Oktaba, Ślęzak, Bentkowski (Topolski), Dudkowski (Ostrowski), Sperczyński, Kopacz, Nalazek (Sieński), Stalmach.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy, którzy bardzo często przebywali na naszej połowie boiska. Już w 5′ strzelili gola, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Mimo, że nasza dyspozycja w tym meczu nie była najwyższa, to w 26′ wyszliśmy na prowadzenie. Michał Oktaba wykonał podanie prostopadłe do Jakuba Stalmacha, a ten wykończył akcję po kilkudziesiędziometrowym prowadzeniu piłki z rywalem na plecach. W kolejnych minutach mecz wyrównał się, a nawet mieliśmy większą inicjatywę od gospodarzy. W 33′ Jakub Stalmach podwyższył nasze prowadzenie po podaniu Piotra Bentkowskiego. 

Po przerwie goście nie poddawali się, skutkiem czego było zdobycie gola w 45′. Niestety przy tej akcji nie popisali się nasi obrońcy, którzy spokojnie mogli zażegnać niebezpieczeństwo. Od tej pory Bóbr uwierzył w swoje umiejętności i wyglądał lepiej od naszej drużyny. W 56′ gospodarze wyrównali po uderzeniu z rzutu wolnego, a w 68′ wyszli na prowadzenie po kolejnym błędzie w grze obronnej. W 72′ gospodarze powinni podwyższyć prowadzenie, jednak zawodnik z Tłuszcza nie wykorzystał rzutu karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *