W sobotę 11.05.2019 r. odbył się kolejny turniej10 edycji Piłkarskiej Ligi Powiatowej. Zawody odbyły się na boisku w Jadwisinie. Do turnieju PLP w roczniku 2009 przystąpiło 7 zespołów dlatego rywalizacja toczyła się systemem gry: każdy z każdym.

Był to najlepszy turniej tej edycji w naszym wykonaniu chociaż też wielkich fajerwerków nadal nie było. Cieszy jednak progres. Niestety skuteczność pod bramką rywali znów była słaba. Mnóstwo okazji, a mało bramek. Chociaż w tym elemencie było widać znaczną poprawę głównie za sprawą powrót do składu Rafała Lagnera i Szymona Śledziewskiego, którzy mieli udział w większości goli ( każdy uczestniczył przy 5 bramkach).

Jadwisin 3.jpg

Tradycyjnie w pierwszych dwóch meczach wszyscy zawodnicy dostali porównywalny czas gry. Kolejne spotkania to gra zawodników adekwatna do predyspozycji dnia i zaangażowania na boisku. W dwóch ostatnich meczach występowali już głównie tylko Ci, którym gra w tym dniu wychodziła znacznie lepiej. Dzięki temu dwa ostatnie mecze oglądało się ze sporą przyjemnością. Zamykaliśmy rywali pod ich bramką stwarzając sobie wiele sytuacji do zdobycia bramek. Niestety, albo ostatnie dotknięcia były nieprecyzyjne lub też piłka nie chciała jakimś cudem wpadać do bramki rywali. Dla odmiany w naszej bramce był chyba umieszczony został magnes i piłka wpadała do siatki niemalże przy wszystkich okazjach.

Najbardziej dziwny z meczy rozegraliśmy w 3 kolejce z Legionovią, gdzie straciliśmy dwie bardzo kuriozalne bramki, na które odpowiedzieliśmy tylko dwa razy – tylko remisując.

Zremisowany 1-1 przedostatni mecz AP 11 Legionowo, też był bardzo pechowy. Mecz w którym to przez całe spotkanie gramy na połowie przeciwnika, tworząc mnóstwo sytuacji. A mimo to nasi rywale w ostatnich sekundach meczu swoją jedyną akcję zamieniają na gola wydzierając nam komplet punktów.

Szkoda, że ta dobra gra nie przełożyła się trochę lepszy wynik. Cieszy, że jest jednak znaczny postęp.

Skład Naszego zespołu:

Krawczyk Gabriel (44), Rosłon Igor (43), Kruk Artur (38), Trzonkowski Arkadiusz (35), Kalinowski Filip (35), Śledziewski Szymon (35), Lendzion Ksawery (34), Wołoszyn Dawid (34), Makowski Igor (33), Lagner Rafał (32), Kędzierski Alvaro (19).

Tabela końcowa 2 turnieju 8 edycji PLP – Jesień 2018

  1. WISŁA Jabłonna         –   14     15 – 3
  2. LEGIONOVIA Legionowo         –   13     11 – 3
  3. ŻBIK Nasielsk 1           –   11     11 – 4
  4. AP SOKÓŁ Serock –    8      7 – 8
  5. AP 11 Legionowo 1         –     7       6 – 5
  6. DERKACZ Czosnów       –     4       6 – 8
  7. AP 11 Legionowo 2 –     0       0 – 24

Wyniki poszczególnych meczy AP SOKÓL Serock:

AP SOKÓŁ Serock 1 – AP 11 Legionowo 2                      3 – 0

Bramki: Lagner (as. Śledziewski), Śledziewski (as. Lagner), Rosłon.

AP SOKÓŁ Serock 1 – ŻBIK Nasielsk 1                         0 – 2

AP SOKÓŁ Serock 1 – LEGIONOVIA Legionowo         2 – 2

Bramki: Lagner (as. Śledziewski), Śledziewski (as. Rosłon). 

AP SOKÓŁ Serock 1 – WISŁA Jabłonna                         0 – 3

AP SOKÓŁ Serock 1 – AP 11 Legionowo 1                      1 – 1

Bramki: Lagner (as. Lendzion).

AP SOKÓŁ Serock 1 – DERKACZ Czosnów                   1 – 0

Bramki: Śledziewski (as. Lagner).

Jadwisin 2.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *