Nasze Sokoły nie mogły wymarzyć sobie lepszego początku rundy rewanżowej. To już czwarte zwycięstwo z rzędu! 

W sobotę, tym razem przed własną publicznością,  podejmowaliśmy drużynę Błyskawica Warszawa. Przed spotkaniem przeciwnicy mieli dokładnie o jeden punkt więcej, przez co spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane i widowiskowe. Jednak piłka nożna to sport wyjątkowo nieprzewidywalny i tak było również tym razem. Podopieczni Arkadiusza Siemińskiego mieli pełną kontrolę nad meczem i pokazali się z naprawdę dobrej strony.  Świetna postawa formacji defensywnej, jak i naszego bramkarza Michała Durzyńskiego, przerywała wszystkie niebezpieczne sytuacje zawodników z Warszawy i nie pozwoliła im na umieszczenie piłki w bramce. Natomiast skuteczność naszej drużyny umożliwiła strzelenie trzech bramek. Wszystkie gole wpadały w ciągu pierwszych 45 minut, przez co wynik 3:0 nie uległ już zmianie do końca spotkania. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartosz Szydłowski, pewnie wykonując rzut karny, podyktowany po faulu na Patryku Kalinowskim w 13. minucie meczu. Na kolejne trafienie nie musieliśmy długo czekać. Już w 19. minucie na swoją pierwszą ligową bramkę doczekał się Patryk Olszewski, który z zimną krwią, mimo obrońcy na plecach, nie dał szans bramkarzowi Błyskawicy i celnie uderzył w światło bramki. W meczu nie mogło zabraknąć również bramki Patryka Kalinowskiego. W doliczonym czasie gry Messi w pięknym stylu i z ogromną łatwością przeszedł przez obronę przeciwników i akcję zakończył strzałem po długim słupku, podwyższając wynik na 3:0.

A już w piątek o 17:30 na wyjeździe, zmierzymy się z Agape Białołęka i mamy nadzieję, że ta świetna, zwycięska passa długo się nie skończy.  

 

3:0 dla Sokoła. Bramki strzelali:

Bartosz Szydłowki (14′) a. Patryk Kalinowski, Patryk Olszewski (20′) a. Bartosz Szydłowki, Patryk Kalinowski (45’+1′)

 

Zdjęcia jak zwykle w naszej galerii.

Na mecz z Błyskawicą pod okiem trenera Siemińskiego Sokoły zagrali w składzie:

kadra na mecz z błyskawicą

 1. Michał Durzyński
 2. Adrian Koza
 3. Krzysztof Szymański
 4. Paweł Badenko
 5. Tomasz Lipski
 6. Maciej Karpik
 7. Bartosz Szydłowski
 8. Rafał Choszcz
 9. Grzegorz Oktaba
 10. Patryk Kalinowski
 11. Patryk Olszewski

rezerwowi:

 • Krzysztof Mikosza
 • Michał Czarnecki
 • Paweł Calak
 • Daniel Głowacki
 • Sylwester Szambelan
 • Konrad Brodnicki

 

{youtube}W16srLYZL4U{/youtube}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *