Sokół Serock 0️⃣:0️⃣ Polonia II Warszawa
💬Łukasz Stasiuk, I trener po meczu z Polonią II Warszawa:
Mecz z wymagającym przeciwnikiem z Warszawy rozegraliśmy tym razem w 35 stopniowym upale. Mecz był rozegrany w bardzo szybkim tempie pomimo ekstremalnej temperatury. Oba zespoły przez cały mecz chciały zagrać o 3 pkt i stworzyły interesujące dla oka widowisko sportowe. Klarownych sytuacji bramkowych nie stworzono z obu stron jednak najlepszymi zawodnikami w moim odczuciu zostali obaj bramkarze sobotniego meczu z uwagi na ilość genialnych interwencji.
Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre mentalnie zawody sportowe, ponieważ mój zespół tworzy się z meczu na mecz. Wszystkie schematy ćwiczone na treningach można było zauważyć podczas naszego spotkania. Musimy popracować na przejściem w fazie przejsciowej z ataku do obrony i odwrotnie.
Na to potrzeba czasu i zaangażowania zespołu w treningu. Muszę pochwalić część zespołu, która oprócz obowiązkowych treningów w klubie pracują indywidualnie na aplikacjach biegowych. Jestem zadowolony z pracy i zaangażowania większości zespołu zaangażowanego w trening. Czekam z utęsknieniem na zawodników kontuzjowanych, którzy wzmocnią rywizację w moim zespole, a jest to podstawa dobrze fucjonujacego zespołu piłki nożnej. Krok po kroku staramy się podnieść poziom gry i zgrania zespołu, a na to potrzeba czasu I dobrej organizacji w klubie. Po rundzie jesiennej określimy priorytety dla naszej drużyny na kolejną rundę wiosenną. Uważam, że najbliższa zima i przygotowania zespołu na nowym wymarzonym boisku ze sztuczną nawierzchnią określą kierunek dla wszystkich zespołów klubu Sokół Serock.
👕Skład:
Ślepowroński Płatek Szambelan Tetkowski Wasążnik Szeliga (Głowacki) Choszcz Pierzchalski (Drygiel)Żołek (Kuligowski) Olszewski Jaczewski (Worotyński)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *