W niedzielę 12.03.2017 r. w hali PZSP w Serocku został rozegrany finałowy turniej halowej edycji Piłkarskiej Ligi Powiatowej, w której przez całą zimę rywalizowała nasza drużyna. W ostatnim turnieju z cyklu w naszej kategorii wiekowej wzięło udział 6 drużyn: AP Sokół Serock gr. D, AP Sokół Serock gr. E, AP Sokół Serock gr. F, FDA Wieliszew, FDA II Wieliszew, Wisła Jabłonna. Nasza drużyna nie rozegrała zbyt dobrego turnieju. Zawodnicy zrealizowali wprawdzie część założeń boiskowych, jednak zabrakło zdecydowanie więcej ambicji i walki, a tego nigdy nie może nam brakować. Trener na bieżąco przekazywał zawodnikom wskazówki dotyczące realizacji założeń taktycznych. Chłopcy wyciągali wnioski z części tych uwag, ucząc się nowych elementów gry.

W 5 spotkaniach odnieśliśmy 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Wyniki meczów:

Sokół gr. D – FDA 2 6:0,

Sokół gr. D – FDA 1 0:1,

Sokół gr. D – Sokół gr. E 0:0,

Sokół gr. D – Sokół gr. F 3:0,

Sokół gr. D – Wisła 0:4.

W turnieju kończącym ligę zajęliśmy 3 miejsce, za Wisłą Jabłonna i FDA Wieliszew. Nasza drużyna zagrała w składzie: Michał Błażkowski, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Christian Moyles, Aleks Osmólski, Szymon Rydzewski, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak.

Dzięki równej postawie podczas wszystkich turniejów nasza drużyna wygrała całą Ligę Powiatową! W klasyfikacji generalnej wyprzedziliśmy FDA Wieliszew o 1 punkt.

Gratulacje dla całej drużyny i trenera Maćka również !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *