Jadwisin 2016

Najmłodsi adepci Akademii Piłkarskiej Sokół OSiR Serock  w okresie od 18 do 26 sierpnia 2016 r. przebywali na zorganizowanych przez klub półkoloniach  piłkarskich w Jadwisinie. Uczestnicy zakwaterowani byli w domkach letniskowych przy Szkole Podstawowej, gdzie w ciszy i spokoju mogli szlifowali swoje umiejętności piłkarskie.

Był to obóz przygotowujący naszych najmłodszych podopiecznych do planowanego przyszłorocznego udziału w obozie wyjazdowym dla całej Akademii.

Uczyliśmy się podczas tych półkolonii samodzielności, współpracy oraz integrowaliśmy z rówieśnikami.

Pod czujnym okiem wychowawców codzienne odbywały się dwa treningi na boisku z trawą naturalną.
Oprócz ciężkiej pracy na treningach, czas wypełniały nam  liczne atrakcje, gry zabawy oraz wycieczki piesze po okolicznych szlakach turystycznych.

Odbyliśmy też dwie dalsze wyprawy:   zwiedziliśmy Stadion Narodowy w Warszawie oraz spędziliśmy cały dzień w Parku Linowym w pobliskiej Jachrance, dokąd wybraliśmy lokalna komunikacją, zapoznając się z infrastruktura naszej najbliższej okolicy.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uprawniające ich do samodzielnego udziału w obozach sportowych organizowanych w przyszłości przez nasz Klub.

1473435990838.jpg

1471771161248.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *