Mecz z Bednarską odbył się o niespotykanej porze dla piłki amatorskiej,czyli w niedzielę o g.20.Przeciwnikiem był bardzo dobrze spisujący sie wiosną zespół Bednarska Warszawa,który wygrał wiosną wszystkie mecze.Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i taki właśnie był ten mecz,gdzie sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę.Mecz w pierwszej odsłonie mimo przegrywania 0:3 był dość wrównany a my graliśmy sporo piłką.W drugiej połowie wszystko sie posypało na skutek braku sił i odpowiedniego zaangażowania.Przeciwnicy pokazali zdecydowaną wyższość i trzeba przyznać,że grali naprawdę dobrze.Nasza drużyna jak zawsze wystąpiła w mocno zmienionym składzie w porównaniu do poprzedniego meczu i to też miało wpływ na wynik.Należy tylko mieć nadzieję,że nauka pobrana od Bednarskiej będzie procentować w przyszłości.

 

KS Bednarska Warszawa-Sokół II OSIR Serock 11:0(3:0)

 

Skład:Bednarz,Lewandowski Maciej,Kostia,Brodnicki,Merda,Matusiak,Ostrowski,Sidun,Przybysz,Mielczarski(Dytyniak 45min.),Kaniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *