W Niedzielę nasi zawodnicy ścigali się na dwóch wyścigach. Pierwszy wyścig to Poland Bike Marathon w Markach. W Markach 2 medale dla Sokoła zdobywa Kornelia Obrazińska. „Korba” zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej, jak i 2 miejsce w kategorii Open. Pozostałe wyniki naszych zawodników: Olga Waśniewska 4, Oliwier Rybicki 5, Marcel Obraziński 7, Jakub Wypych 10, Szymon Grzywa 8, Olaf Tyczyński 7, Maks Tyczyński 9, Filip Waśniewski 5. Nasze Przedszkolaki w Markach: Mikołaj Grzywa 5, Lucjan Tomiło 8, Horacy Rytter 14. Drużynowo zajmujemy 3 miejsce w Markach.
Następnie część zawodników udało się na Legia MTB maraton do Magdalenki. Bardzo cieszy powrót Sandry Nygi do ścigania po kontuzji. W Magdalence zdobywamy aż 9 medali! Wśród przedszkolaków wygrywa Horacy Rytter. Kornelia Obrazińska wygrywa swoją kategorie wiekową, Olga Waśniewska 2 miejsce. Sandra Nyga 2 miejsce. Filip Waśniewski 2 miejsce, Marcel Obraziński 2 miejsce, Oliwier Rybicki 2 miejsce, Jakub Wypych 8. W parach Mix wygrywa Korba i Marcel, Olga i Filip Miejsce 3.
Bardzo udana niedziela w NASZYM wykonaniu! Brawo Sokół!
Zdjęcia PBM & Legia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *