W niedzielę 24.09.2017 r. na boiskach trawiastych w Wieliszewie odbył się drugi turniej jesiennej edycji Ligi Powiatowej. Nasza drużyna ponownie zaprezentowała się bardzo dobrze wygrywając 4 mecze i notując 1 remis. Minimalnie słabszy bilans bramkowy zadecydował o zajęciu przez nas 2 miejsca.

W drugim turnieju rywalizowaliśmy z 5-oma zespołami, 4 z nich były takie same jak w pierwszym turnieju w Jadwisinie, a dodatkowo dołączył zespół Gigant Smile Legionowo. To właśnie nowy rywal postawił największy opór i mecz między naszymi drużynami zakończył się remisem 3:3. Warto dodać, że przeciwnicy grali jednego zawodnika mniej. Po prowadzeniu naszego zespołu 2:0 przyszła chwila rozluźnienia i w kilka minut straciliśmy 3 gole. Potrafiliśmy jeszcze wyrównać, ale na zwycięskiego gola zabrakło czasu. W innych spotkaniach zagraliśmy bardzo dobrze. Wystarczy dodać, że nie straciliśmy w nich choćby jednej bramki, wygrywając kolejno: 5:0 z AP 11 Legionowo, 4:0 z AMP Gool Stanisławów, 2:0 z Wisłą Jabłonna i 5:0 z AP Sokół gr. E/F. Trening nad obroną w ostatnim czasie przynosi dobre efekty. Wszyscy chłopcy, tak jak zazwyczaj, zagrali po połowie czasu gry lub więcej. Każdy miał szanse pokazać swoje umiejętności. Dokonywane zmiany nie miały większego wpływu na jakość gry, co pokazuje potencjał grupy. Turniej zakończyliśmy z identycznym, korzystnym bilansem bramkowym jak poprzedni turniej w Jadwisinie: 19:3. Drużyna Gigant Smile osiągnęła nieznacznie lepszy bilans 21:4 i dzięki temu zajęła pierwsze miejsce. Po turnieju chłopcy zostali ocenieni za realizację przekazanych im przed grą założeń, co ma pomóc w dalszym rozwoju.

Skład Sokoła D:

Kuba Broniszewski – Adrian Piekarzewski, Szymon Bogdański, Aleks Osmólski, Bartek Druchniak, Kamil Szajda, Krzyś Gajewski, Patryk Brejnak, Christian Moyles, Adam Wawrzyniak, Filip Młynkowski, Kacper Grochowski.

 

Wyniki meczów:

Sokół D – AP 11 Legionowo 5:0

Gole: Brejnak 2, Gajewski, Młynkowski, Grochowski

Asysty: Moyles 3, Gajewski, Młynkowski

 

Sokół D – AMP Gool Stanisławów 4:0

Gole: Młynkowski 2, Brejnak, Wawrzyniak

Asysta: Brejnak

 

Sokół D – Wisła Jabłonna 2:0

Gole: Młynkowski, Szajda

Asysta: Bogdański 

 

Sokół D – Gigant Smile Legionowo 3:3

Gole: Młynkowski, Brejnak, Szajda

Asysty: brak

 

Sokół D – Sokół E/F 5:0

Gole: Gajewski, Brejnak, Grochowski, Wawrzyniak, Szajda

Asysty: Brejnak, Bogdański

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *