W niedzielę rozegraliśmy pierwszy turniej na hali. Będąc gospodarzami turnieju chcieliśmy jako drużyna pokazać się z jak najlepszej strony. Po odprawie przystąpiliśmy do turnieju w składzie: Michał Dawidczyk- bramkarz.Krzysztof Borkowski-lewa obrona, Daniel Kanigowski-prawa obrona, Dawid Wołoszyn-lewa pomoc oraz Arkadiusz Trzonkowski- prawa pomoc. Pierwsze spotkanie pokazało ,że nie weszliśmy dobrze w turniej, 3 szybkie akcje przeciwników zakończyły się bramkami dla zespołu z Wieliszewa. Po tym spotkaniu zespół miał wyciągnąć wnioski i poprawić zdecydowanie grę w defensywie. Następne spotkanie rozpoczęliśmy od szybkiej kontry i składnej akcji duetu Wołoszyn-Trzonkowski- pierwszy asystował ,a drugi z pierwszej piłki umieścił piłkę w bramce. Druga bramka autorstwa Michała Dawidczyka ustaliła wynik spotkania 2:0 dla zespołu z Serocka ,a mecz z zespołem z Chotomowa w pełni kontrolowaliśmy. Następne spotkanie to mecz derbowy z zawodnikami z grupy G (również zawodnicy z grupy H tworzyli dany zespół). Po bramce Szymona Śledziewskiego ,nasi zawodnicy szybko odpowiedzieli dwoma ciosami ,a dokładnie dwa celne strzały z dystansu oddał Arkadiusz Trzonkowski. Wynik mógł być remisowy ,ale dobrze w bramce spisywał się Dawid Wołoszyn ,a blok obronny- Mateusz Druchniak, Daniel Kanigowski i Krzysztof Borkowski skrzętnie uniemożliwiali dostępu do własnej bramki. Ostatnie spotkanie graliśmy z Wisłą Jabłonna. Był to dziwny mecz ,gdyż w pełni kontrolując mecz przegrywamy po pechowym golu w końcówce spotkania. W ostatniej akcji mogliśmy wyrównać ,lecz strzał Dawida Wołoszyna z połowy boiska obronił bramkarz Wisły. W trakcie spotkań bardzo aktywny był nasz lewy obrońca Daniel Kanigowski ,który zaliczył bardzo dobre zawody. Grupę zakończyliśmy na 4 miejscu ( 2 zwycęstwa i 2 porażki, bilans bramkowy 4-5). W grupie druga i trzecia drużyna zdobyła również 6 punktów jednak rywale mieli lepszy bilans bramkowy.

Szczegółowe wyniki turnieju halowego w Serocku:

AP Sokół Serock gr.H- FDA WIeliszew- 0:3

AP Sokół Serock gr.H- AP 11 Chotomów- 2:0

AP Sokół Serock gr.H- AP Sokół Serock gr.G- 2:1

AP Sokół Serock gr.H- Wisła Jabłonna- 0:1

Strzelcy bramek- 3 bramki- Arkadiusz Trzonkowski, 1 bramka- Michał Dawidczyk

Skład drużyny- Michał Dawidczyk, Arkadiusz Trzonkowski, Daniel Kanigowski, Mateusz Druchniak, Dawid Wołoszyn, Krzysztof Borkowski oraz NIkodem Dybcio.

W grupie G występowali Maks Tyczyński, Ola Tyczyński oraz Dawid Tyczyński.

Kolejny turniej już w grudniu! Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie! 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *