Kolejny turniej Piłkarskiej Ligi Powiatowej odbył sie na hali w Liceum im.M.Konopnickiej w Legionowie.Zawodnicy grupy B zostali podzieleni na dwie drużyny i zostali rozstawieni w dwóch różnych grupach.Drużyny grały z dużym zaangażowaniem przez cały turniej.Nałożone założenia były relizowane,szczególnie dobrze wyglądało to w naszej strefie podbramkowej i strefie środkowej gdzie graliśmy piłką utrzymując się przy niej.Brakowało natomiast przeniesienia gry szybkim podaniem pod bramkę przeciwnika.Gra była szeroko otwierana od własnej bramki ale brakowało wymienności pozycji,żeby zgubić przeciwnika.Cieszy postawa drużyny,jeżeli chodzi o kulturę zachowania i cechy mentalne,nie było rozpraszania się na dyskusjach,komentarzach czy sędziowaniu, oby tak dalej.Podobnie jak na poprzednim turnieju problemem było wykorzystywanie sytuacji pod bramką przeciwnika i strzelanie bramek,a sytuacji było bez liku.Brakowało spokoju i opanowania a  niekiedy umiejętności technicznych żeby strzelić kilka bramek i wygrać jakieś mecze.Strzelenie bramek w dogodnych sytuacjach dałoby awans do czołowej czwórki ale zabrakło trochę szczęścia w poczynaniach pod bramką przeciwnika.W drugiej fazie turnieju wycofała sie drużyna Gigant Smile i rozegraliśmy między naszymi drużynami dwa mecze o V miejsce,obydwa zakończyły sie remisem 2:2 i była potrzebna dogrywka na rzuty karne.Wszystkie mecze zostały wybiegane do końca co powinno procentować w przygotowaniu typowo motorycznym w przyszłości.

 

Sokół I-FDA II Wieliszew 0:1

Sokół I-Gigant Smile Legionowo 2:2

Sokół I-Wisła Jabłonna  1:2

Sokół II-FDA I Wieliszew 0:3

Sokół II-Żbik Nasielsk 0:0

Sokół I-Sokół II 2:2

Sokół I-Sokół II 2:2

 

Bramki:Bentkowski-5,Kryśkiewicz-2,Rozkosz,Ślęzak,Składanek,Składanek,Rydzewski

 

Drużyna I

Składanek,Bentkowski,Małkiewicz,Przybyszewski,Leszczyński,Kowalewski,Ślęzak

Drużyna II

Winnicki,Raczkowski,Rydzewski,Kryśkiewicz,Langier

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *