W sobotę naszym przeciwnikiem ligowym były rezerwy Dębu Wieliszew,czyli naszego powiatowego rywala grającego również na poziomie pierwszej drużyny w lidze okręgowej.W ostatnim meczu ligowym z tym rywalem wiosną doznaliśmy wysokiej porażki ,dlatego chcieliśmy się zrewanżować.Mecz został rozegrany w Wieliszewie na dobrym naturalnym boisku,które pozwalało na grę piłką,sposób preferowany przez naszych piłkarzy.W pierwszej połowie mecz był bardzo wrównany,jednak to przeciwnikom udało się strzelić gola i schodziliśmy na przerwę przegrywając 0:1.Druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando,przeważaliśmy i utrzymywaliśmy się przy piłce a przeciwnicy ograniczali się do groźnych kontrataków.Dobra gra naszych zawodników obfitowała w kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramek ale niestety zabrakło skuteczności,gdy do końca meczu zostało ok.10 minut trzeba było rzucić wszystko na jedną szalę.Zostało zmienione ustawienie na bardziej ofensywne i to przyniosło efekt,w ostatniej akcji meczu po rzucie wolnym wykonywanym przez Maćka Stalmacha padła bramka po strzale Piotra Guzka.Zdobycie bramki nawet na remis w ostatnich sekundach daje niesamowitą radość i zadowolenie i pokazuje,że warto grać do końca.To co tydzień temu los nam zabrał w tym tygodniu chociaż po części oddał.

 

Dąb II Wieliszew-Sokół II OSIR Serock 1:1(1:0)

 

Skład:Bednarz-Lewandowski Marcin,Wiśniewski(45min.Stalmach),Cegiełka,Lewandowski Maciej(83min.Serafin),Guzek,Wikiera,Szuba,Dytyniak,Tyka(45min.Walczak)-Kostia

 

Bramki:Guzek

Żółte kartki:Kostia,Dytyniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *