Po pauzie w rozgrywkach w sobotę rozegraliśmy kolejny mecz w ramach trzeciej kolejki ligi okręgowej Młodzików.

IMG 20190413 165317.jak zmniejszyc fotke pl

Naszym przeciwnikiem na boisku w Serocku była drużyna FFA Warszawa liderująca po dwóch kolejkach ligowych. Dlatego należało sie spodziewać ciężkiego meczu i tak właśnie było, przeciwnicy grali dobrze i zasłużenie wygrali. Nasza drużyna dzielnie walczyła i realizowała założenia szkoleniowe ale niestety nie strzeliliśmy bramek z kilku dobrych sytuacji podbramkowych. Trzeba powiedzieć, że z gry mieliśmy więcej niż przeciwnicy ale jeżeli chodzi o sytuacje bramkowe to my mieliśmy więcej ale zawiodła skuteczność. Przeciwnicy przeważali warunkami fizycznymi jakimi dysponowali, wszyscy chłopcy rośli i silni co powodowało, że trudno się grało przeciwko takiemu zespołowi. Cieszy, że nasi piłkarze grali piłką i budowali cierpliwie swoje akcje oraz byli konsekwentni grając w średnim lub niskim pressingu. Mecz dostarczył sporej porcji emocji licznie zgromadzonym kibicom na trybunach Stadionu Miejskiego.

 

KS Sokół Serock-KS FFA Warszawa 0:2(0:1)

 

Skład: Składanek, Małkiewicz, Petrosyan, Wdowiak, Szymańczyk, Jędrysiak, Malanowski, Drepsiak, Winnicki, Łostowski, Płoński

IMG 20190413 165320.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20190413 165348.jak zmniejszyc fotke pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *