sparing grupa D1 E1

Pierwszą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w tym roku miała grupa Młodzików D1. W nieco innej personalnie grupie i pod wodzą nowego trenera Sylwestra Szambelana zmierzyli się oni z grupą trenera Tomasza Luksa ( Orliki E1)

Mecz rozgrywany była 19.01.2019r. na orliku w Serocku i mimo niskiej temperatury stawiło się 10- ciu zawodników. Sparing rozgrywany był systemem 8×10 min dzięki czemu każdy z zawodników mógł zagrać minimum 40min. Po każdej 10 min przerwie na boisko wchodziła oczekująca trójka graczy, która w międzyczasie grała małą grę na bocznym boisku, takie rotacje zawodników pozwoliły nowemu trenerowi zaobserwować jak w danej sytuacji i na danej pozycji zachowuje się poszczególny zawodnik. Pierwsza część meczu była bardzo chaotyczna w naszym wykonaniu o czym może świadczyć to, że przez pierwsze 40 min strzeliliśmy tylko 2 bramki a straciliśmy 6, lecz druga cześć zdecydowanie należała do nas, ponieważ w 4 kolejnych „połowach” wygraliśmy i zremisowaliśmy po dwa razy, strzelając przy tym 4 bramki a tracąc tylko 1. Gdy w ostatniej minucie okazało się, że mecz zakończy się wynikiem ogólnym 6:6, następuje nieporozumienie w naszym zespole i tracimy bramkę.Mecz kończy się wynikiem 6:7 dla Orlików.
Mecz wyrównany, nie brakowało waleczności, zaangażowania i serca 🙂

KS Sokół Serock Młodzik D1 żółta 6-7 KS Sokół Serock Orlik E1 niebieska

Skład Sokoła Serock:

Kowalik Filip, Grabowski Jan, Leszczyński Jakub, Lubelski Patryk, Merda Eryk, Oktaba Hubert, Osmólski Aleks, Piekarzewski Adrian, Purzycki Kacper, Żelazowski Bartosz

Bramki:  4x Oktaba Hubert, 2x Merda Eryk

Trener: Sylwester Szambelan

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *