Ostatnia kolejka rundy jesiennej B klasy została rozegrana w Święto Odzyskania Niepodległości, naszym przeciwnikiem była drużyna Rządzy Załubice.

IMAG0846.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz rozegraliśmy w trudnych warunkach atmosferycznych i na grząskim boisku w Załubicach Starych. Początek meczu należał zdecydowanie do nas, stworzyliśmy kilka doskonałych akcji pod bramką przeciwnika ale strzeliliśmy tylko jednego gola po rzucie karnym. Nasza gra do 30 minuty wyglądała naprawdę dobrze, graliśmy piłką i stwarzaliśmy sytuacje. Niestety w ostatnim kwadransie tej połowy straciliśmy 3 bramki po indywidualnych błędach i zeszliśmy na przerwę z 3 bramkową stratą. Po przerwie szybko strzeliliśmy gola na 2:4 i stworzyliśmy sporo sytuacji do strzelenia bramki kontaktowej, jednak ona nie padła na skutek braku skuteczności. Gospodarze natomiast wyprowadzili kilka kontr i strzelili nam kolejne bramki wychodząc na wysokie prowadzenie w końcówce meczu.

 

Rządza Załubice-Sokół II OSIR Serock 8:2(4:1)

 

Skład: Bandowski, Kostia, Różycki, Lewandowski, Giziński (46 min. Jagielski), Kaczmarczyk, Ostrowski (75min. Kaniewski), Jaczyński, Karpik, Przybysz, Kwaśniak (65min. Zawistowski)

 

Bramki: Kaczmarczyk as. Karpik, Kwaśniak as. Przybysz

 

Żółte kartki: Jaczyński x 2, Kostia, Różycki, Kaczmarczyk 

Czerwone kartki: Jaczyński, Kostia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *