W niedzielne wietrzne i chłodne przedpołudnie rozegraliśmy mecz z WKS Rząśnik na boisku przeciwnika.Mecze z naszym dzisiejszym rywalem zawsze należały do bardzo zaciętych i trzymających w emocjach do ostatniego gwizdka.Dzisiaj niestety wysoko przegraliśmy z przeciwnikiem,który był drużyną znacznie bardziej dojrzałą i wyrachowaną w swoich poczynaniach na boisku.Piłkarze z Rząśnika byli również lepsi w typowej boiskowej walce fizycznej i znacznie bardziej skuteczni.Nasza drużyna realizowała założenia meczowe i grała piłką,ale wielokrotne gapiostwo i brak koncentracji przełożyło sie na straty bramek.Najbardziej można być zadowolonym z ostatnich 20 minut gry,kiedy gra piłka wyglądała naprawdę dobrze i przełożyło się to również na zdobycie dwóch bramek.

 

WKS Rząśnik-Sokół OSIR Serock 2002 7:2(4:0)

 

Sklad:Fijołek-Sitek,Szymański,Sperczyński,Olszewski,Michalak,Ostoja,Świderski,Wieciński,Kucharski,Szymanik grali jeszcze Jędrysiak,Wdowiak,Warowny,Zachmacz,Barbarski

 

Bramki:Szymanik,Świderski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *