W sobotnie deszczowe przedpołuniu rozegraliśmy kolejny mecz Ligi Młodzików, naszym przeciwnikiem była drużyna Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

IMG 20190518 112553.jak zmniejszyc fotke pl

Od pierwszych minut meczu mieliśmy zdecydowaną przewagę ale nie potrafiliśmy udokumentować tego zdobyciem bramki, kilka dobrych sytuacji zostało zmarnowane. Na szczęście po 20 minucie meczu zaczęły padać bramki strzelane przez naszą drużynę. Na poczatku drugiej połowy nie potrafiliśmy podwyższyć wyniku mimo kilku doskonałych sytuacji co się zemściło i dosłownie w dwie minuty straciliśmy dwie bramki. Jednak chłopcy szybko powtórnie się zmobilizowali i zdobyli kilka bramek zdecydowanie podkreślając swoją przewagę i lepszą grę od przeciwników w całym meczu. Bardzo cieszy dobra gra chłopców a szczególnie utrzymywanie się przy piłce i kosekwentyne budowanie akcji oraz konsekwencja w grze obronnej całej drużyny. W następny weekend mamy pauzę w lidze ale będziemy grać w rozgrywkach Ligi Powiatowej w Legionowie.

IMG 20190518 112551.jak zmniejszyc fotke pl

 

KS Sokół Serock D1-NOSIR Świt II Nowy Dwór Mazowiecki  7:2(3:0)

 

Skład: Białowąs, Małkiewicz, Petrosyan, Jedrysiak, Szymańczyk, Drepsiak, Majewski, Pawłowski, Wdowiak, Płoński, Łostowski

 

Bramki: Drepsiak x 5, Wdowiak, Jedrysiak

Filmik z fragmentem meczu.

{youtube}f9qKIFI-3A{/youtube}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *