Młodzik D1 Niebieska!
Za nami kolejne mecze ligowe, w których Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony.
W minioną niedzielę rywalizowaliśmy na wyjeździe z zespołem Legionovii II Legionowo. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, bo już w 6 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Szybką akcję zespołową wykorzystał Filip Młynkowski nie dając żadnych szans na obronę bramkarzowi Gospodarzy. Kilka minut później to zespół Legionovii wykorzystując Nasze złe ustawienie cieszył się z bramki wyrównującej. Stracony gol podziałał na nas jednak motywująco i silnie dążyliśmy do kolejnego trafienia. Ta sztuka udała się Igorowi Makowskiemu, który pod koniec pierwszej połowy wykorzystał długie podanie z głębi pola Arka Trzonkowskiego mijając bramkarza skierował piłkę do pustej bramki. W drugiej połowie mimo wielu okazji strzeleckich bramki już nie padły. Trzeba podkreślić dobrą grę w obronie całego zespołu, dzięki czemu bardzo rzadko pozwalaliśmy Rywalom na stworzenie zagrożenia pod naszą bramką.
Legionovia II Legionowo – KS Sokół Serock 1:2 (1:2)
Strzelcy bramek:
Filip Młynkowski ⚽️
Igor Makowski⚽️
Asystowali:
Igor Makowski 🅰
Arek Trzonkowski 🅰
Zagrali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Kuba Stańczak, Filip Młynkowski, Natan Szymański, Alvaro Kędzierski.
Tydzień wcześniej gościliśmy na boisku w Woli Kiełpińskiej zespół Wichru II Kobyłka. Mecz szczególnie w pierwszej połowie dostarczył bardzo wielu emocji. Strzelanie rozpoczęli Goście, którzy po skutecznie wykonanym rzucie rożnym wyszli na prowadzenie. Kilka minut później za sprawą goli Janka Chełstowskiego i Igora Makowskiego wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie, z którego niestety długo się nie cieszyliśmy. Chwilę później po rzucie rożnym znowu straciliśmy bramkę. Pod koniec pierwszej połowy świetną piłkę z głębi pola wykorzystał Daniel Kanigowski, notując kolejną asystę przy bramce Igora Makowskiego. Gdy już każdy był myślami na przerwie, Rywale pięknym strzałem z dystansu kolejny raz doprowadzili do wyrównania. Po przerwie obie drużyny w dalszym ciągu dążyły do zdobycia bramki, lecz podobnie jak w starciu z Legionovią bramki w drugiej połowie już nie padły.
KS Sokół Serock – Wicher II Kobyłka 3:3 (3:3)
Strzelcy bramek:
Igor Makowski ⚽️⚽️
Jan Chełstowski ⚽️
Asystowali:
Daniel Kanigowski 🅰 🅰
Zagrali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Szymon Tyszkiewicz, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Kuba Stańczak, Krzysztof Borkowski, Filip Młynkowski, Natan Szymański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *