Młodziki D2 rozegrali 28.04.2019r. kolejny turniej z cyklu Ligi Powiatowej, tym razem w niedzielny chłodny poranek mierzyć przyszło nam się z przeciwnikami na boiskach w Nasielsku 🙂

D2 Nasielsk 1 2

Nasza drużyna rozgrywała 4 mecze po 15 minut każdy, co pozwoliło wystarczająco na zobrazowanie na tle różnych przeciwników, w jakiej dyspozycji teraz jest zespół trenera Sylwestra Szambelana. Cieszy fakt, że zawodnicy starali utrzymywać się przy piłce i poprzez składne akcje dochodzili do sytuacji bramkowych. Zabrakło trochę odpowiedzialności w obronie i w sytuacji, gdzie wynik był korzystny dla nas, ale ogólny bilans 2-ch wygranych i 2-ch remisów na pewno daje powody do zadowolenia :]   Teraz odpoczynek w weekend majowy i wracamy do treningów i kolejnych meczów 🙂

Wyniki poszczególnych spotkań:

AP Sokół Serock  3 – 1  Świt Nowy Dwór Maz.
Bramki:  Radosław Krzyczkowski 2x, Kacper Purzycki

AP Sokół Serock 2 – 2  AMP Gool Stanisławów
Bramki:  Adrian Piekarzewski 2x

AP Sokół Serock  2 – 2  Wisła Jabłonna
Bramki: Radosław Krzyczkowski 2x

AP Sokół Serock  3 – 1  AP Sokół Serock 2
Bramki: Radosław Krzyczkowski 3x

Skład: Kowalik, Grabowski, Oktaba, Merda, Purzycki, Krzyczkowski, Piekarzewski, Leszczyński.

D2 Nasielsk 1 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *