Młodzik D2 Niebieska

W trzeciej kolejce ligowej przyszło nam gościć na Naszym stadionie zespół Legionovii II Legionowo.

Pierwsza połowa to przede wszystkim walka w środkowej części boiska. Oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych, jedną z nich w 24 minucie wykorzystał zawodnik Legionovii.

Druga połowa dostarczyła nam zdecydowanie więcej emocji. Młode Sokoły niesione dopingiem z trybun, najpierw doprowadziły do wyrównania, by chwile później wyjść na jednobramkowe prowadzenie. Radość niestety nie trwała długo. W ostatnich minutach meczu to Goście zadali 2 decydujące ciosy, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Za ten mecz z pewnością trzeba pochwalić całą Naszą drużynę, która nie przestraszyła się silniejszych fizycznie rywali i postawiła bardzo trudne warunki. Z niekorzystnego wyniku potrafiliśmy się podnieść i zabrakło naprawdę nie wiele do zdobycia choć 1 pkt w tym meczu. 

Gratulujemy Rywalom i z niecierpliwością czekamy na rewanż!

Bramki z meczu – https://youtu.be/yVz_EWYRGRI
KS Sokół Serock – KS Legionovia Legionowo 2:3 (0:1)

Bramki:
Igor Rosłon ⚽
Igor Makowski ⚽

Grali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Daniel Kanigowski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Wojtek Wesołowski, Krzysiek Borkowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *