Młodzik D2 Niebieska

W trzeciej kolejce ligowej przyszło nam gościć na Naszym stadionie zespół Legionovii II Legionowo.

Pierwsza połowa to przede wszystkim walka w środkowej części boiska. Oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych, jedną z nich w 24 minucie wykorzystał zawodnik Legionovii.

Druga połowa dostarczyła nam zdecydowanie więcej emocji. Młode Sokoły niesione dopingiem z trybun, najpierw doprowadziły do wyrównania, by chwile później wyjść na jednobramkowe prowadzenie. Radość niestety nie trwała długo. W ostatnich minutach meczu to Goście zadali 2 decydujące ciosy, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Za ten mecz z pewnością trzeba pochwalić całą Naszą drużynę, która nie przestraszyła się silniejszych fizycznie rywali i postawiła bardzo trudne warunki. Z niekorzystnego wyniku potrafiliśmy się podnieść i zabrakło naprawdę nie wiele do zdobycia choć 1 pkt w tym meczu. 

Gratulujemy Rywalom i z niecierpliwością czekamy na rewanż!

Bramki z meczu – https://youtu.be/yVz_EWYRGRI
KS Sokół Serock – KS Legionovia Legionowo 2:3 (0:1)

Bramki:
Igor Rosłon ⚽
Igor Makowski ⚽

Grali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Daniel Kanigowski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Wojtek Wesołowski, Krzysiek Borkowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *