Młodzik D2 Niebieska

W ostatnim meczu ligowym zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Świtu II Nowy Dwór Mazowiecki. Pierwsza połowa nie była przyjemnym dla oka widowiskiem. Nasza drużyna nie mogła wejść w odpowiedni rytm, często brakowało dokładności i skuteczności pod bramką Rywali mimo kilku doskonałych sytuacji. Gospodarze wykorzystali Nasz brak koncentracji przy rzucie rożnym i przed samym gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania wyszli na prowadzenie. Na drugą połowę, po kilku zmianach na pozycjach, wyszliśmy z jasnym zamiarem odwrócenia losów meczu. Już pierwsze minuty po zmianie stron pokazały, że chłopcom bardzo na tym zależy. Niestety w dalszym ciągu pod bramką Rywali brakowało chłodnej głowy i piłka nie chciała wpaść do bramki. Decydujące okazało się wejście Daniela Kanigowskiego, który wrócił do gry po długiej kontuzji. Chwilę po wejściu, po podaniu Daniela, Igor Makowski przeprowadził indywidualną akcję, która zakończyła się bramką. Kilka minut później ta sama dwójka przeprowadziła kolejną akcję, w której to Daniel skutecznie wykończył kontratak. Do końca meczu udało się jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza Gospodarzy

Wielkie brawa dla całej drużyny za poprawę gry po przerwie

Na wyróżnienie oprócz świetnego wejścia Daniela Kanigowskiego, zasługuje również gra Arka Trzonkowskiego, który dzielił i rządził w obronie

Skrót z meczu: https://youtu.be/euHqiBQCAeQ

Bramki: Igor Makowski x2, Daniel Kanigowski, Szymon Śledziewski

Grali: Filip Nowak, Alvaro Kędzierski, Arek Trzonkowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Jan Chełstowski, Igor Makowski, Wojtek Wesołowski, Szymon Tyszkiewicz, Kuba Stańczak, Daniel Kanigowski, Natan Szymański.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *