Kolejny turniej Piłkarskiej Ligi Powiatowej odbył się w sobotę 12.05.2018 r. w Jadwisinie.

W trzeciej potyczce wiosennych rozgrywek przyszło nam zmierzyć się dokładnie z tymi samymi rywalami co ostatnio, nawet w identycznym harmonogramie gier. Pierwszy mecz rozegraliśmy z AP Gigant Smile Legionowo i ponownie musieliśmy uznać wyższość rywali. Przeciwnicy, mimo gry o jednego zawodnika mniej przez całe 18 minut meczu, byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie zwyciężyli nas 4:0. Kolejny mecz, z gr. E Sokoła Serock, wygraliśmy pewnie 4:0. Następnie rozegraliśmy spotkanie, które zadecydowało ostatecznie o zajęciu przez nas 2-giego miejsca w sobotnim tunieju. W tym roku na trawie nie przegraliśmy jeszcze z Wisłą Jabłonna i ten mecz także zaczął się dla nas znakomicie, od prowadzenia w 4′ po golu Krzysia Gajewskiego. Potem to rywale strzelili dwie bramki w 7′ i 15′, na co nasi chłopcy odpowiedzieli golem z rozegranego rzutu wolnego w ostatniej minucie meczu (ponownie Krzyś Gajewski po asyście Patryka Brejnaka). Remis 2:2 wystarczył do uplasowania się ostatecznie na drugim miejscu, dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu wywalczonemu głównie w ostatnim, zwycięskim meczu z gr. F Sokoła Serock w stosunku 7:1. W tym meczu wspomniany Krzyś Gajewski strzelił 4 gole i zaliczył 1 asystę, a w całym turnieju był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny.Pewne zachowania i postawy w naszej grze mogły się podobać, jednak sobotni występ z pewnością nie należał do najlepszych. Okazja do rewanżu będzie już za 2 tygodnie – w weekend 26-27.05.2018 r.

Skład Sokoła D:

Szymon Rydzewski, Adrian Piekarzewski, Bartosz Druchniak, Szymon Bogdański, Kamil Szajda, Krzysztof Gajewski, Patryk Brejnak, Filip Młynkowski, Kacper Grochowski.

Wyniki meczów:

Sokół D – Gigant Smile 0:4

Sokół D – Sokół E 4:0 (Gole: Grochowski 3, Młynkowski 1, asysty: Brejnak 1, Gajewski 1)

Sokół D – Wisła Jabłonna 2:2 (Gole: Gajewski 2, asysty: Rydzewski 1, Brejnak 1)

Sokół D – Sokół F 7:1 (Gole: Gajewski 4, Druchniak 1, Młynkowski 1, Szajda 1, asysty: Gajewski 1, Szajda 1, Bogdański 1)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *