Lidzbark Football Festival 2016

Reprezentacja Akademii Piłkarskiej Sokół OSiR Serock  w okersie od 1 do 10.08.2016 r. przebywała na na obózie  piłkarskim w malowniczo położonym  Lidzbarku Weskim, gdzie zawodnicy szlifowali formę do nowego sezonu piłkarskiego.

Wyjad był połączony z turniejem piłki nożnej „Football Festiwal Lidzbark Welski” dla rocznika 2004. 

Zakwaterowani byliśmy w hotelu Ambrowil    http://www.ambrowil.pl/  położonym na obszarze Górznieńsko – Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w odległości 60m od jeziora oraz na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego.

Walory turystyczno – krajoznawcze tego terenu nie mają sobie równych w Polsce. Duże zróżnicowanie terenu – lasy, jeziora, bagna, rozlewiska, rzadkie gatunki roślin i zwierząt oraz wspaniałe tereny łowieckie, ciekawe szlaki turystyczne i przepiękna przyroda – to wszystko mieliśmy w zasiegu wzroku i do Naszej dyspozycji.

Codzienne treningi odbywały się na bardzo dobrze przygotowanych 2 pełnowymiaroweych boiskach z trawą naturalną.

Oprócz cięzkiej pracy na treningach, czas wypełniały nam  liczne atrakcjie znajdujące się w najblizszej okolicy Ośrodka.

Kompielisko z pięknym nowo otwartym pomostem z wieżyczkami do skoków, zjeżdżalniami, boiskami do siatkówki plażowej.

Mieliśmy rownież do dyspozycji rowery górskie  oraz kajaki więc bez ograniczeń mogliśmy korzystać z malowniczych tras rowerowych i uroków jeziora Wel.

Odbyliśmy też ciekawą wycieczkę do hodowli Danieli.

1470676433448.jpg

Zapraszamy do obejżenia galerii zdjęć z tego wyjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *