Z końcem  czerwca 2017 roku  prace w Klubie i z grupą G zakończył trener Maciej Wikiera.

Dziękujemy Maćkowi za wkład pracy w szkolenie Naszych zawodnikow i życzymy powodzenia w realizacji nowych wyzwań.

 

W najbliższym okresie treningi grupy G będzie prowadził trener – Mariusz Śledziewski.

W sierpniu do treningów Naszej grupy dołączyło 4 zawodników:

Sroczkowski Robert – z grupy E 

Kowalski Jakub   – z grupy H

Małecki Filip  – z grupy H 

Kondracki Henryk  – z grupy I

WITAMY NA POKŁADZIE !!!

 

Na koniec sierpnia zaraz po półkoloniach w Jadwisinie zostanie dokonany nowy podział grup G, H i I (grupy 16 osobowe), co wiąże się z też rotacja kilku zawodników  w Naszym zespole. Spowodowane jest to tym, że drużyny H i I wchodzą również w 3 treningi tygodniowo i będa funkcjonowac na identycznyvch zasadach co inne grupy. Dokonane bedzie stopniowanie poziomow umiejętności, by optymalnie dopasować warunki do poziomu zawodników, co ma się przełożyć na lepszy rozwój indywidualny każdego z Naszych podopiecznych. 

Na podstronie Naszej Drużyny pojawiła sie też nowa zakładka BALL MASTERY, w której pojawiac sie będą FILMIKI z ćwiczeniami do PRACY W DOMU  z cyklu „CZUCIE PIŁKI” – panowanie nad piłką. Co dwa tygodnie każdy z zawodników  będzie musiał na ocenę zaliczyć dany element techniczny.

BALL MASTERY do opanowania do 16.08.2017 r

  1. Inside to inside – 0:10-0:34
  2. W’s – 0:35- 1:26

Do dzieła !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *