W niedzielę 19.05.2019 r. udaliśmy się do Warszawy na rewanżowy mecz z Barca Academy. Rywale ponownie pokazali wysokie umiejętności piłkarskie i pewnie wygrali na swoim terenie.

Mecz od początku do końca kontrolowali gospodarze. Nie ulega wątpliwości, że byli lepszym zespołem na boisku. Z postawy naszych chłopców należy być jednak zadowolonym. Zawodnicy przez cały mecz utrzymywali wysoki poziom koncentracji i grali ambitnie. Wkładali mnóstwo wysiłku w rywalizację z silnym przeciwnikiem. Efektem tego były dobre sytuacje pod bramką rywali, jednak w wielu z nich zawiodła skuteczność. Udało nam się strzelić tylko 2 gole, ale okazji było znacznie więcej. Gra w obronie była lepsza niż w pierwszym meczu obu drużyn, straciliśmy 4 gole mniej. Mimo wysokiej przegranej chłopcy mogli zejść z boiska z podniesionymi głowami, gdyż dali z siebie wszystko.

Niedziela 19.05.2019 r. godz. 12.00, Boisko orlik w Warszawie, czas gry 4 x 15′

Barca Academy Warszawa II – KS Sokół Serock 18:2

(5:0, 3:0, 8:1, 2:1)

Skład Sokoła:

Michał Błażkowski, Szymon Bogdański, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Filip Młynkowski, Natan Opałka, Szymon Rydzewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Szajda 1, Młynkowski 1.

Asysty: Grochowski 1, Wójcik 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

25.05.2019 r. (sobota) godz. 19.00, KS Sokół Serock – APJD Sport (Stadion Miejski w Serocku)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *