Ostatni mecz pierwszej tury spotkań w rundziej wiosennej zagraliśmy w czwartek 16.05.2019 r. w Serocku z zespołem Marcovii Marki.

Niestety to spotkanie było słabe w naszym wykonaniu. Zawodnicy popełnili zbyt wiele błędów indywidualnych, po których traciliśmy bramki. W wielu momentach zabrakło koncentracji i konsekwencji, determinacji w działaniu. W ofensywie chłopcy potrafili rozegrać kilka ciekawych akcji, a po jednej kapitalnej akcji strzeliliśmy gola. W defensywie nasza postawa nie była tak dobra. Wynik nie odzwierciedla poziomu naszego zespołu, gdyż mimo, że przeciwnicy wygrali ten mecz zasłużenie, to na pewno nasz zespół nie dzieli od rywali aż tak wiele. Chłopcy posiadają dobre umiejętności, jednak dziś to zupełnie nie był nasz dzień. Zdecydowanie będziemy wyciągać wnioski z takich meczów, aby nasza postawa była solidniejsza.

 

Czwartek 16.05.2019 r. godz. 18.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – AP Marcovia Marki 4:13

(2:4, 0:2, 1:2, 1:5)

Skład Sokoła:

Szymon Bogdański, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Krzysztof Gajewski, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Grzegorz Przybyszewski, Szymon Rydzewski, Kamil Szajda, Sylwester Wójcik.

Gole: Gajewski 1, Przybyszewski 1, Wójcik 1, Brejnak 1.

Asysty: Gajewski 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

19.05.2019 r. (niedziela) godz. 12.00, Barca Academy Warszawa II – KS Sokół Serock (Warszawa, ul. Fleminga 2)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *