W sobotę 22.09.2018 r. udaliśmy się do Lasek na mecz z miejscowym Rysiem. Pierwsze dwie kwarty meczu były bardzo emocjonujące i wyrównane, ale kolejne dwie w pełni kontrolowała nasza drużyna.

Początek meczu to trzy szybkie ciosy Sokoła i prowadzenie naszego zespołu 3:0 już po 9 minutach. Potem do głosu doszli gospodarze, którzy zdołali nawet wyjść na prowadzenie 4:3, jednak jeszcze przed zmianą stron strzeliliśmy 2 gole na 5:4 dla nas. W pierwszych dwóch kwartach nasze ustawienie w obronie pozostawiało wielokrotnie sporo do życzenia. W drugiej połowie meczu, czyli 3 i 4 kwarcie, ten element uległ zdecydowanej poprawie, jak również podejmowaliśmy dużo lepsze decyzje pod bramką rywali. W efekcie odskoczyliśmy od przeciwnika na bezpieczny dystans bramkowy, a mecz zakończyliśmy przewagą aż 9 goli. Z uwagi na niedzielne rozgrywki Ligi Powiatowej z udziałem kilku naszych zawodników, do Lasek pojechaliśmy w 10-tkę. Mimo tego chłopcy dobrze poradzili sobie z intensywnością, a po korekcie elementów taktycznych spokojnie kontrolowali mecz. Cieszy bardzo dobre rozwiązywanie akcji ofensywnych w 3 i 4 kwarcie, gdzie kilka bramek padło po dograniu partnerowi do pustej bramki. Chłopcy bardzo dobrze dzielili się piłką i dzięki temu zespół uzyskał dobry wynik.

Sobota 22.09.2018 r. godz. 12.30, Boisko w Laskach, czas gry 4 x 15′

LKS Ryś Laski – KS Sokół Serock 5:14

(1:3, 3:2, 1:6, 0:3)

Skład Sokoła:

Szymon Rydzewski, Patryk Brejnak, Bartosz Druchniak, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Jakub Suszczyński, Adam Wawrzyniak.

Gole: Brejnak 3, Grochowski 3, Jędrzejewski 3, Suszczyński 3, Młynkowski 1, Wawrzyniak 1.

Asysty: Grochowski 4, Jędrzejewski 1, Kurowski 1, Suszczyński 1, Wawrzyniak 1.

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

30.09.2018 r. (niedziela) godz. 10.00 Sokół Serock – AMP Gool Duczki (Stadion Miejski w Serocku)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *