W miniony weekend nasz zespół rozegrał 2 spotkania – sparing oraz mecz ligowy. Zanotowaliśmy wygraną i przegraną.

Najpierw w sobotni poranek 06.04.2019 r. zmierzyliśmy się na boisku w Jadwisinie z młodszymi kolegami z grupy Orlików E2 naszego klubu. Ten mecz był w naszym wykonaniu dobry, szczególnie należy zwrócić uwagę na dobrą organizację gry zespołu. Nauczane ostatnio założenia taktyczne były wykonywane w meczu w różnym stopniu. Tylko w pierwszej kwarcie pozwoliliśmy przeciwnikom na strzelenie 2 goli, ale po zwróceniu przez trenera uwagi na elementy do poprawy, w kolejnych 3 kwartach zagraliśmy „na zero z tyłu”. W ofensywie pokazaliśmy kilka ciekawych rozwiązań i ostatecznie wygraliśmy sparing wynikiem 8:2

Niestety mecz ligowy, rozgrywany w niedzielę 07.04.2019 r. na wyjeździe z APJD Sport w Warszawie, zakończył się naszą porażką. Było to dużo słabsze spotkanie w naszym wykonaniu i tym razem założenia meczowe nie zostały wykonane. Zabrakło skuteczności, stwarzania większej liczby sytuacji podbramkowych, najbardziej strzałów na bramkę rywali. Cieszyć może widoczna z czasem poprawa naszej gry defensywnej. Mimo, że po 35 minutach prowadziliśmy 2:1, ostatecznie przegraliśmy 2:5. Kolejny mecz ligowy rozegramy już w tę sobotę w Serocku, a naszym rywalem będzie Wicher Kobyłka.

 

Sobota 06.04.2019 r. godz. 10.00, Boisko w Jadwisinie, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Orliki E1 – KS Sokół Orliki E2 8:2

(3:2, 2:0, 1:0, 2:0)

Skład Sokoła E1:

Patryk Brejnak, Michał Błażkowski, Krzysztof Gajewski, Cezary Jędrzejewski, Nataniel Opałka, Grzegorz Przybyszewski, Szymon Rydzewski, Jakub Suszczyński, Kamil Szajda, Adam Wawrzyniak, Sylwester Wójcik.

Gole: Gajewski 5, Rydzewski 1, Szajda 1, Wawrzyniak 1.

Asysty: Przybyszewski 1, Rydzewski 1, Szajda 1.

 

Niedziela 07.04.2019 r. godz. 15.00, Boisko w Warszawie, czas gry 4 x 15′

APJD Sport – KS Sokół Serock 5:2

(1:0, 0:1, 2:1, 2:0)

Skład Sokoła:

Patryk Brejnak, Szymon Bogdański, Bartosz Druchniak, Kacper Grochowski, Cezary Jędrzejewski, Oskar Kurowski, Filip Młynkowski, Nataniel Opałka, Szymon Rydzewski, Kamil Szajda.

Gole: Bogdański 1, Druchniak 1.

Asysty: Brejnak 1, Szajda 1.

 

Trener: Tomasz Luks.

 

Kolejny mecz ligowy:

13.04.2019 r. (sobota) godz. 14.00, KS Sokół Serock – Wicher Kobyłka (Stadion Miejski w Serocku)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *